Mahle Aftermarket

TARIM VE İNŞAAT MAKİNELERİ ÜRÜN GAMINI GENİŞLETİYOR

Mahle, uzun yillardir yakIt tüketiminin ve emisyonun daha fazla azaltIlmasIna yönelik teknolojiler geliştirmektedir. bu süreçteki bir odak noktası, marş motoru, alternatör ve elektromotor gibi mekatronik bileşenlerden yüksek performans bekleyen yardımcı ünitelerin elektrifikasyonudur.
Ocak 2016’dan itibaren kapsamlı hizmet

Bayiler ve araç servisleri açısından her şey çok daha kolay olacak, çünkü bu sayede tarım ve inşaat makineleri segmenti ile genişletilmiş bir ürün portföyüne erişim mümkün kılınıyor. Her şey tek elden ve her zamanki orijinal ekipman kalitesinde!  Yakın gelecekte bayiler ve araç servisleri, MAHLE Letrika’nın gerek elektronik ve mekatronik alanlarındaki uzun bir geçmişi baz alan ürün ve servis tekEkran Alıntısınik bilgisinden, gerekse bu birimimizin sunacağı kapsamlı teknik destek hizmetlerinden yararlanma olanağı edinecekler.

Letrika’nın şirket ailemize entegrasyonu sayesinde, MAHLE’nin uzmanlık alanı genişletilmiş bulunmaktadır. Ocak 2016 tarihi itibariyle MAHLE Aftermarket, MAHLE Original markası altında tarım ve inşaat makineleri için marş motorları, alternatörler ve elektromotorların dağıtımını yapmakta ve aynı zamanda sunmakta olduğu hizmet portföyünü genişletmektedir.
MAHLE Aftermarket GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Olaf Henning, “Letrika’nın MAHLE Şirketler Grubu’na entegrasyonundan Aftermarket’teki müşterilerimiz de kazançlı çıkacaktır. Grubumuzun yeni üyesi MAHLE Letrika, özellikle tarım ve inşaat makineleri alanında uzun yıllara dayanan ürün ve servis teknik bilgisine sahiptir. Bu demektir ki önümüzdeki yıl, MAHLE Aftermarket ürün portföyü, alternatörler, marş motorları ve elektromotorlar ile genişletilecek ve bunun yanı sıra ilave teknik bilgi ve destek, onarım kılavuzları ve eğitim kursları hizmetleri sunuyor olacağız” diye derliyor. “Uzun dönemde, ağır vasıtalar için motor parçaları, filtre ve turboşarj alanlarındaki uzmanlık bilgimiz ve MAHLE Letrika’nın yetkinliği birbirlerini mükemmel şekilde tamamlamaktadır. Burada küresel distribütörlerimiz ile büyük bir potansiyel görüyoruz.”

Attachment

Yorum Yap

*