Volvo’dan Geleceğin Otomobili

Volvo daweeeeeesrarengiz zaman makinesi konsept’ini Los Angeles’da duyurdu.

Araç sürücüsüz sürüş moduna geçtiği zaman, direksiyon içeriye giriyor ve koltuklar’ın altından çıkan ayak desteği, yandan çıkan servis tepsisi derken sürücü koltuğu adeta TV koltuğuna dönüşüyor. Volvo, bu noktada da sürücünün film izleyebilmesine olanak sağlamış olacak ki sürücünün hemen önünde, orta panelde oldukça büyük tabletvari bir ekran kullanılmış.
Arkasına yaslanıp keyfin doruklarına ulaşan sürücüler, modern İskandinav dizayn ve yüksek kaliteli malzemeler ile çevrili Konsept 26’nın içinde asla hayal kırıklığına uğramayacaklar. Volvo her ne kadar detaylardan bahsetmekten kaçınsa da görebiliyoruz ki deri döşemeler, zarif ahşap kaplama ve metal aksan göz kamaştırıcı. Ayrıca Konsept 26’da yer alan diğer özellikler ise dijital gösterge paneli, dört bölge ayarlanabilir klima ve orta konsola monte edilmiş benzersiz bir bilgi-eğlence sistemi. Bu yüksek teknoloji fantezisiyle donatılmış Volvo Konsept 26’yı sokaklarda görebilmek çokta uzak olmadığı gibi, 2017 yılında İsveç’in ikinci büyük şehri olan Göteborg’ta piyasaya sunulmaya başlanacağı söyleniyor.

EN HIZLI, EN GÜÇLÜ, EN LÜKS OTOMOBİL DEYİNCE AKLIMIZA VOLVO GELMİYOR BELKİ AMA GELECEĞİN OTOMOBİLLERİ İÇİN SAYACAĞIMIZ ENDER İSİMLERDEN BİRİ KESİNLİKLE VOLVO OLACAK. KONSEPT 26 TAMAMEN FÜTÜRİSTİK BİR İÇ DİZAYN OLUP ÖZERK ARAÇLARLA OLUŞTURULMUŞ. KONSEPT’TE DRİVE, CREATE VE RELAX OLMAK ÜZERE 3 FARKLI EŞSİZ SÜRÜŞ MODU BULUNUYOR.

 

Yorum Yap

*