Martaş Otomotiv açılışına Mann Filter ilgisi

Martaş Otomotiv’in Gebze’deki yeni dağıtım merkezinin açılışına katılan MANN-FILTER standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Filtrasyon çözümlerinde dünyanın önde gelen firması olan MANN-FILTER, Türkiye’nin öncü otomotiv yedek parça dağıtıcılarından Martaş Otomotiv’in Gebze’deki yeni dağıtım merkezinin açılışına katıldı. Ziyaretçilerin Martaş Otomotiv yeni dağıtım merkezi ve sponsor firmaların ürün gamı ile ilgili bilgilendirildiği organizasyon, MANN-FILTER‘ın renkli standı ve aktiviteleri ile büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen 1000 kadar katılımcıya, MANN-FILTER ürünlerinin orijinal ekipman kalitesi, geniş ürün yelpazesi, güncel teknolojik gelişmeler ve geniş dağıtım ağı ile ilgili bilgiler veren MANN-FILTER yetkilileri, gün boyu dağıttıkları ufak hediyeler ve Volkicar yarış simülatörü ile konuklara güzel bir gün geçirme fırsatı sundular.

 MANN-FILTER yarış otomobiline büyük ilgi
MANN-FILTER’ın uzun yıllardır sponsor olduğu Türkiye’nin ilk yerli yarış otomobili VOLKICAR da bu organizasyonda yer aldı ve yaptığı şovlar ile ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Aynı zamanda MANN-FILTER standındaki simülatörde en iyi zamanı yapan kişi, Volkan Işık Akademi’de VOLKICAR deneyimi kazandı.

MANN-FILTER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Onur Özyapıcı yaptığı konuşmada, Martaş Otomotiv’in 35. yılını kutlayarak bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Özyapıcı, filtrasyon konusunda küresel bir uzman olan ve dünyada 50’den fazla lokasyonda 16 bin çalışanı ile 2014 yılında 2.8 Milyar Euro ciro yapan MANN+HUMMEL bünyesinde faaliyet gösteren aftermarket markası MANN-FILTER olarak 2015 yılının Türkiye için zor bir sene olduğunu ama tüm yıl boyunca yapılan yeni ürün lansmanları, kampanyalar ve diğer pazarlama faaliyetleri ile iyi bir sene geçirildiğini ve 2016 yılında da otomotiv yedek parça pazarında daha güçlü bir büyüme beklediklerini söyledi.

Yorum Yap

*