Daf Trucks Bayi Ağı

workhouse

DAF TRUCKS BAYİ AĞINI BÜYÜTECEK YÜZDE 6 PAZAR PAYINA ULAŞACAK DAF Trucks, Türkiye’de pazarlama ve satış organizasyonuna başladı. DAF Trucks Turkey Otomotiv Ticaret Limited Şirketi adı altında çalışmalarını yürütecek marka, Euro 6 motorlu yeni DAF’larla organizsayonunun ilk çalışmasını hayata geçirecek.

DAF’ın Türkiye Genel Müdürü olan Gregor Van Der Mark, Türkiye’de başladıklarını çalışmaların ilk ayağının ulusal bayi ağının genişletirilerek güçlendirilmesi olduğunu söyledi.
Pazar paylarını yüzde 6 seviyesini yükselteceklerini söyleyen Mark, “Türkiye, Avrupa dışındaki en hızlı büyüyen ticari araçlar pazarından biridir. Toplam pazar kapasitesi yıllık mevcut bazı 32 bin ağır hizmete uygun tır kategorisinde gelecek yıllarda 40 bin araca ulaşmayı hedeflemektedir. ‘Ar dönemde bizim amacımız pazar payımızı en az yüzde 6 olarak gerçekleştirmektir. Bu amacı desteklemek için, en önceliğimiz DAF ulusal bayi ağını yapılaştırmak ve genişletmektir, aynı zamanda Türkiye’de mevcut müşterilerimiz için birinci sınıf hizmeti garantilemektir. Bütün araçlar, tam DAF taşımacılık etkinlilik filozofisi ile uyum içinde, kilometre başına  en yüksek getiri verecek şekilde geliştirilmiştir’” diyerek iddialı olduklarına vurgu yaptı.

DAF Taşımacılık Etkinliliği DAF Trucks Turkey Otomotiv Ticaret Limited Şirketi’nin resmi açılışı ile birlikte eş zamanlı olarak, DAF Euro 6 ürün menzilini Türk pazarına tanıtacak. Bu LF dağıtım taşımacılığı, çok yönlü CF serisi geniş çeşitlilik uygulamaları ve en üst  XF menzil serisinin ultra nodern PACCAR motor deplasman 4.5 litre’den 12.9 litreye ve çekiş olarak 375 kW/510 hp  içeriyor. DAF, aynı zamanda, 375 kW/510 hp’lik verim için 4.5 litre’den 12.9 litreye kadar değişkenlik gösteren ultra modern PACCAR motoru ile donanımlı 2,3 ve 4 dingil aracın tüm çeşidini sunuyor.

Yorum Yap

*