Continental, Türkiye Koşullarına Özel Geliştirdiği VanContact AP Serisini İSAROD Eğitim Semineri’nde Sürücülerle Buluşturdu

continentalsliderContinental, sponsorları arasında yer aldığı ve her yıl İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası tarafından düzenlenen geleneksel eğitim seminerinde katılımcıları yeni VAN serisi ContinentalVanContact AP ile buluşturdu.

Continental’inde sponsorları arasında yer aldığı İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası (İSAROD) tarafından düzenlenen Eğitim Semineri 23-24 Ocak tarihlerinde İstanbul, Şile Grand Otel’de gerçekleşti. Yaklaşık 200 katılımcının yer aldığı etkinlikte Continental’in Türkiye koşullarına özel geliştirdiği VanContact AP büyük ilgi gördü. Continental, gerçekleştirilen organizasyonda yeni ürünün yanında diğer ürün gruplarını da sergiledi. Continental standına yoğun ilgi gösterilen seminerde, katılımcılara çeşitli konularda eğitimler verildi ve ardından semineri tamamlayanlara sertifikaları sunuldu.

Değişken yol ve yük kapasitesi için özel tasarlanan yeni VanContact AP, ağır yük altında dahi uzun ömür ve yüksek kilometre performansı sağlıyor. Kesilmeye, ufalanmaya dayanıklı ve taş itici özellikli “akıllı hamur” ile güçlü gövde yapısını bir araya getiren lastik, geliştirilmiş yuvarlanma direnci ve yol tutuşu sayesinde güvenli sürüş temin ediyor.

Continental hakkında

Continental, 2014 yılında elde ettiği 34.5 milyar Euro’luk ciro ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerindendir. Fren sistemleri, motor ve şasi sistemleri ve elemanları, aletle donatım, infotainment (bilgilendirmeli eğlence) çözümleri, araç elektroniği, lastik ve teknik elastomer ürünleri sunucusu olarak Continental; daha fazla sürüş emniyeti sağlamaya ve küresel iklimi korumaya önemli katkılarda bulunmaktadır. Bunun ötesinde, Continental otomotiv iletişiminde yetkin bir iş ortağıdır. Continental 53 ülkede yaklaşık 200.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

1455529577_G__rsel_600x600

Lastik bölümü

47.000’den fazla çalışanıyla dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Continental’in lastik bölümünün satışları, 2014’te 9.8 milyar Euro‘ya ulaşmıştır. Dünya çapında 24 üretim ve ürün geliştirme noktasına sahip olan Continental Lastik Bölümü, geniş çaplı üretim ve Ar-Ge yatırımları ile uygun fiyatlı ve çevreye duyarlı ürünlerin oluşturulmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Otomobil ve Ticari Araç Lastiği bölümü

Dünya çapında en büyük kamyon, otobüs ve özel nitelikli ticari lastik üreticilerinden biri olan Continental ürün geliştirme çalışmalarında yuvarlanma direncini en aza indirerek, güvenlik sistemindeki tüm özellikleri en üst düzeyde tutmaktadır. Continental hafif ticari ve otomotiv lastiği üretiminde Avrupa’da birinci sırada, dünyada ise orijinal ekipman, yedek parça piyasasında dördüncü sırada yer almaktadır.

Sponsorluklar

Continental’in Lastik bölümü Almanya Kupası (German DFB Cup), Amerikan ve Kanada futbol ligleri Major League Soccer’ın, Avustralya’da düzenlenecek 2015 ve Fransa’da düzenlenecek olan UEFA EURO 2016’nın resmi sponsorudur.

Bilgi İçin:

EXCEL İLETİŞİM YÖNETİMİ

Melis Eryiğit – melis.eryigit@excel.com.tr – 0216 544 94 43

 

Yorum Yap

*