Valeo Servis,Türkiye’deki İş Ortaklarıyla Buluştu

BSS (121)_400x600Dünyanın lider otomotiv tedarikçilerinden Valeo, Türkiye’deki bağımsız yenileme pazarındaki müşterileri ile görkemli bir buluşmada bir araya geldi. 12-13 Ocak tarihlerinde Hilton Bursa Convention Center’da düzenlenen Valeo Servis Türkiye 2016 İş Ortakları Toplantısı’na ilgi büyük oldu.

İki güne yayılan buluşmanın ilk gününde söz alan Valeo Servis Türkiye Genel Müdürü Burak Akın, konuklarıyla şirketin gelişimi ve yeni yatırımlarına dair önemli bilgileri paylaştı. Akşam düzenlenen gala yemeğiyle renkli bir buluşmaya dönüşen toplantının ikinci gününde ise Valeo’nun Bursa’da yer alan fabrikalarına geziler düzenlendi.

Markanın global gücünün öne çıktığı etkinlikte ürün gruplarının yanı sıra çeşitli yenilikler de tanıtıldı. Şirketin yeni organizasyon yapısının anlatıldığı buluşmanın ilk kısmında, satış,  kalite, tedarik zinciri ve teknik destek konularında bilgiler verilirken, ikinci kısmında ise pazarlama ekibi ürün grubu bazındaki stratejiler, gelişmeler ve yeniliklerle ilgili bilgiler verdi.

Yenilikçi teknolojiler ile desteklenen sunumlar sırasında esprileri ile ortama renk katan ünlü tiyatrocu Ceyhun Fersoy, katılımcılara keyifli dakikalar yaşatırken, Prof. Dr. Emre Alkin’in ekonomi üzerine söyleşisi büyük ilgi topladı.Büyük bir keyifle geçen yoğun bir günün ardından gerçekleştirilen kokteyl sonrasında konuk sanatçı Zeliha Sunal’ın sahne şovu ile renklendirdiği gala yemeği sırasında katılımcılar, Valeo ekibi ile birlikte günün yorgunluğunu attılar.

Organizasyonun ikinci gününde ise Bursa’da faaliyet gösteren debriyaj, klima, alternatör ve silecek fabrikaları gruplar halinde gezildikten sonra yenilen öğle yemeği ile katılımcılar iki günlük programı noktalamış oldu.

BSS_2123_800x534BSS_2141_800x534

 

Yorum Yap

*