Ruen Debriyajları Klas Otomotiv ile Yeniden Türkiye’de

1459452021_ruen_logoOtomotiv yan sanayi ve yedek parça sektörünün yakından tanıdığı Makedonya’lı Ruen markası, Klas Otomotiv
güvencesi ile yeniden Türkiye’de. 1952’den bu yana ağır vasıtadan otomobile, traktörden otobüslere kadar geniş bir yelpaze  için debriyaj üreten Ruen, kalitesi ve uygun fiyatları ile Türkiye pazarını hareketlendirecek. 

Sektörün ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini yakından takip eden Klas Otomotiv, Türkiye pazarı başta olmak üzere Irak,  Suudi arabistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Kuzey Kıbrıs’a Ruen marka debriyaj satacak.

 Binek ve Ticari Araçlar İle  Traktörler Ruen’e Emanet

Özellikle ağır vasıtada geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve fiyatları ile öne çıkan Ruen, Daf, Fap – Famos, Faun, Ford, Iveco, Kamaz, Man, Mercedes Benz, Renault, Scania, Tam, Volvo, Zastava gibi otobüs ve kamyon markalarına yönelik 350mm, 380mm ve 400mm çaplarında debriyaj üretimi yapıyor.  Ayrıca David Brown, Ford New Holland, IMR-Beograd, IMT-Beograd, INDOS, John Deer, Labin-Progres, Massey Ferguson, Torpedo-Deutz, Ursus, Zetor, ZMAJ-Beograd traktörüleri için 160mm’den 420 mm’ye kadar debriyajları ile hizmet veriyor.

Klas Otomotiv Yurt İçi Pazarında Atakta

Klas Otomotiv, Türkiye pazarının yakından tanıdığı Ruen markasını getirerek ticaretine yurt içinde de hız veriyor. Birçok önemli markaya üretim yapan Ruen, Türkiye’de Klas Otomotiv farkı ile satılacak. 7-10 Nisan tarihlerinde Automechanika İstanbul fuarında Türkiye lansmanı yapılacak olan Ruen ürünleri ile ilgili detaylı bilgi Klas Otomotiv standından alınabilir. 7. Hall’de A205 nolu standında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Klas Otomotiv, tüm ürün gamı ve temsil ettiği diğer markalarla Automechanika istanbul’da yerini alacak.

ruendebriyaj

Yorum Yap

*