VALEO SERVİS TÜRKİYE AUTOMECHANIKA DUBAI 2016 FUARINA KATILDI

IMG_0012Ortadoğu’nun en büyük uluslararası otomotiv yedek parça fuarı olan Automechanika Dubai , Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde 8-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Valeo Servis Türkiye ekibi olarak bu büyük otomotiv yedek parça sergisinde en çok ilgiyi gören ve yüksek müşteri ziyaretine sahip olan 8. Salon’da yer aldık.

Automechanika Dubai 2016, 58 ülkeden 2000’den fazla katılımcı ve dünya çapında 30000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 1000’den fazla ziyaretçi ise 3 gün boyunca Valeo Servis Türkiye’nin stand alanını ziyaret etti.

Hızla büyüyen organizasyonu ile Valeo Servis Türkiye,  ürün seçimi, görseller ve stand tasarımında Valeo’nun  çok ürünlü uzmanlık stratejisini vurgularken stand alanında her ürün grubunu binek ve ağır vasıta araç başlıkları ile ayrı ayrı sergiledi.

 Fuar süresince gün sonunda yapılan çekilişler katılımcılar tarafından büyük ilgi görürken Valeo Tech-Assist üyesi olmak koşulu ile gerçekleştirilen etkinlikte Valeo’nun Tech-Assist  ayağı müşterilerle aktif şekilde buluşturuldu.

 Potansiyel müşterilerle yapılan 25’in üzerinde görüşme ile Valeo ağını daha da genişletmeyi hedeflerken, Mısır, Afganistan,Pakistan,İran,Irak,Ürdün ve Türk Cumhuriyetlerinden gelen iş ortaklarının Valeo’nun ürün çözümlerine olan ilgileri oldukça yüksek oldu.

 

IMG_0021IMG_0116

Attachment

Yorum Yap

*