TOK OTOMOTİV, AYD’NİN FABRİKASINI İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTURDU!

Otomotiv yan sanayiinin önemli temsilcilerinden olan Tok Otomotiv’in ve AYD’nin organize ettiği fabrika gezilerinin en sonuncusu 22 – 24 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi. Geziye Tok Otomotiv müşterilerinden olan Manisa’dan Nihat Ebret (Oto Nihat) beraberinde 42 kişi katıldı.

23 Mayıs Pazartesi sabahı AYD’nin fabrikasını gezi kapsamında ziyaret eden misafirler, fabrikanın tüm bölümlerini inceleme fırsatı bulurken. AYD tarafından fabrika ile ilgili geniş ve detaylı bilgiler paylaşıldı. Bu bilgilerden biri fabrikanın büyüklüğüydü. Fabrikayı gezmenin 3.buçuk saat sürmesi bu bilgiyi kanıtlar nitelikteydi.

AYD’nin fabrikasının dışarıya hiç bir şekilde bağımlı olmadığına ve tamamen üretimin kendi bünyesi nde olduğuna misafirlerin bizzat tanıklık etmeleri marka ve fabrikaya ayrı bir hayranlık yarattı.

Son olarak, 24 Mayıs Salı sabahı Mevlana gezisi de yapan misafirler. Konya’nın tarihi güzeliklerine de şahitlik etmiş oldular. Öğlen saatlerinde Manisa’ya tekrar geri dönüş yolculuğunun başlaması ile bu keyifli gezinin sonuna gelinmiş olundu.

 

1IMG_6479

Attachment

Yorum Yap

*