Dayco, PSA’nın En İyi Tesis Ödülüne Sahip Oldu

Otomotiv, endüstriyel vasıta ve satış sonrası ürün ve hizmet sektörleri için lider motor ürünleri ve tahrik sistemleri tedarikçisi Dayco, bugün Peugeot, Citroën ve DS markaları altında satılan ve pazarlanan otomobillerin Fransız üreticisi PSA Grubu tarafından En İyi Tesis Ödülü’ne layık görüldüğünü açıkladı. PSA’nın 12. Yılın En İyi Tedarikçisi Ödülleri’nde verilen ödül, Dayco’ya PSA Grubu’nun kalite standartlarına göre üretim mükemmelliği açısından sağladığı performans nedeniyle Manoppello, İtalya’daki en iyi tesis olma sıfatını veriyor.

Dayco CEO’su John Bohenick, “Dayco arka arkaya ikinci kez PSA Grubu’nun En İyi Tesis Ödülü’nü almaktan onur duyuyor,” açıklamasını yaptı. “Dayco Çalışanları, sıfır kusur zihniyetine sahip bir organizasyonla işleyen ve desteklenen güvenilir süreçler sayesinde kaliteyi ürünlerimize, sistemlerimize ve hizmetlerimize tasarım aşamasından dahil ederek müşteri memnuniyeti sağlamayı prensip edinmiştir. PSA’ya Dayco’ya güvenerek dünya çapında araçlar tasarlamalarına, üretmelerine ve satmalarına yardımcı olan temel motor bileşenleri ve tahrik sistemleri sunmaya devam etmemizi sağladıkları için teşekkür ederiz.”

Manoppello’daki Dayco tesisinde triger kayışları ve çeşitli uygulamalarda, motorlarda ve sektörlerde kullanılan, Dayco’nun ilk kez piyasaya sunduğu yağ içinde triger kayışı sistemi üretiliyor. Manoppello tesisinde çalışan 200 Dayco Personeli, 25 yıldan uzun süredir PSA’nın ana dizel ve benzinli motor platformları için triger kayışları ve yağ içinde triger kayışı sistemleri üretiyor. 1975’te açılan ve 1993’te Dayco tarafından satın alınan Manoppello tesisi, aynı zamanda Dayco’nun en yeni ürünlerinden biri olan Elektrikli Hidrolik Direksiyon Kayışına da ev sahipliği yapıyor.

Manoppello Tesis Müdürü Carlo Fulgenzi, “Her gün sarf ettiğimiz gayretin başta en önemli global araç üreticilerinden biri olmak üzere, müşterilerimiz tarafından takdir edildiğini görmek hem benim için hem de bu tesisteki tüm çalışanlar için büyük bir onur,” dedi. “Bu ödül, daha da çok çalışmamız ve kusursuz şekilde işleyen sağlam ürünler üretmeyi sürdürmemiz için ekstra motivasyon sağladı.”

Dayco ayrıca PSA’nın benzinli, dizel ve dizel hafif hibrit motorları için kayışlar, gergi rulmanları ve sürtünme çarkları üretiyor.

PSA En İyi Tedarikçi Ödülleri, PSA Peugeot Citroën ile ilişkili olarak çalışan ve grubun beklentilerini en iyi şekilde anlayarak bu beklentileri en proaktif biçimde karşıladığını gösteren tedarikçileri kutlamak amacıyla veriliyor. PSA bu yılın etkinliğinde, aracın üretilmesinden anahtarın son müşteriye teslim edilmesine kadar her aşamada, bu tesislerin Grubun kalite standartlarına göre mükemmel üretim performansı göstermesini takdir etmek amacıyla 79 üretim tesisini En İyi Tesis Ödülü ile onurlandırdı.

Dayco Hakkında

Dayco, otomobiller, kamyonlar, inşaat, tarım ve endüstriye yönelik temel motor ürünleri, tahrik sistemleri ve hizmetler için araştırma, tasarım, üretim ve dağıtım alanında global bir liderdir.

Dayco’nun sağladığı katkılar, insanların bir yerden bir yere ulaşması, ürünlerin nakledilmesi, ekinlerin toplanması ve altyapıların inşası açısından son derece önemlidir. Şirket sözlerini tutarak, her zaman zamanında sonuç sunarak ve ne gibi engellerle karşılaşırsa karşılaşsın yoğun bir hizmet bağlılığı duyarak uzun süredir benimsenmiş değerler doğrultusunda faaliyet gösterir. Dayco, yüz yılı aşkın süredir her virajdan daha güçlü ve daha akıllı bir şekilde çıkarak zorlukların üstesinden gelmiştir.

Dayco uzun ömürlü ürünler, sistemler ve ilişkiler oluşturarak dünyanın hareket etme biçimini iyileştirir. Move forward. Always.

Dayco 18 ülkede 50’den fazla konuma ve 4500’ü aşkın çalışana sahip.

Dayco ile ilgili daha fazla bilgi için Şirketin www.dayco.com adresindeki web sitesini ziyaret edin.

Attachment

Yorum Yap

*