MAYSAN MANDO “YAN SANAYİ TOPLANTISI” Bursa’da Gerçekleşti

Başlıksız-4Türkiye amortisör sektörünün lideri Maysan Mando, Crowne Plaza’da gerçekleşen “Yan Sanayi Toplantısı’nda” tedarikçileri ile buluştu.

Başta Genel Müdür Anıl Yücetürk ve Genel Müdür Yardımcısı Young Jun Jee olmak üzere; tedarikçi ilişkilerinde rol oynayan tüm yönetim kadrosu etkinliğe ev sahipliği yaptı. Maysan Mando ve Yan Sanayi Firma yetkililerinin birbirini tanımasına katkı sağlayan bu özel etkinlikte; her iki taraf da fikir ve planlarını paylaşma fırsatı yakaladı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlikte, Maysan Mando yetkilileri tarafından karşılanan misafirler, kayıtları yapıldıktan sonra lobide bir süre sohbet etti. Maysan Mando tanıtım filmlerinin gösterimiyle başlayan toplantı, Anıl Yücetürk ve Young Jun Jee’nin konuşmaları ile devam etti. Konuşmalarda; Maysan Mando’nun attığı stratejik adımlar, büyüme hızı ve gelecek planları, şirket kültürü ve tedarikçi ilişkilerine verdiği önem vurgulandı.

Satın Alma Departman Müdürü Deniz Yılmaz sunumunda tedarikçilere merak edilen birçok konuda önemli ve detaylı bilgiler verdi. Grup şirketlerin tanıtımı ile başlayan sunumda; Maysan Mando’nun devam etmekte olan projeleri, satış rakamları, yeni projeler ve ürün grupları, kalite anlayışı ve yan sanayi değerlendirme kriterleri gibi tedarikçileri yakından ilgilendiren konulara değinildi.

Yan Sanayi Toplantısı 2016, sunumların ardından misafirler için özel olarak hazırlanan kokteyl ile son buldu.

Başlıksız-1 Başlıksız-2 Başlıksız-3Başlıksız-5 Başlıksız-6 Başlıksız-7 foto

Attachment

Yorum Yap

*