Arsal Usta Kulübü

Otomotiv yedek parça sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Arsal Usta Kulübü’ nü kuran ve Türkiye’ nin çeşitli illerindeki ustaları bir araya getiren Arsal Otomotiv, mayıs ayı itibariyle Arsal Perakendeci Kulübü’ nün kapılarını açtı.

Arsal Usta Kulübü’nün hediyelerle dolu dünyasına 1 Mayıs itibariyle değerli perakendeci müşterilerimiz dâhil olacaktır. Tıpkı “İşin Ustaları” olan ustalarımız gibi perakende noktaları da Arsal Usta Kulübü’nün değerli üyeleri arasına girecekler.

1 yılı aşkın bir süredir 1000 den fazla üyesi olan Arsal Usta Kulübü, her geçen gün büyüyen bir aile oldu. Arsal Otomotivin piyasada öncülüğünü yaptığı müşteri sadakat programı; Wutse, Unipoint, Transpo ve Tungsram alımlarından doğan puanların özel bir portalda toplayarak yüzlerce çeşit hediyeleri kazanma fırsatı sunuyor.

Arsal Usta Kulübü, sadece bir hediye portalı değildir. Ustalarımızın kulübümüze üye olarak Arsal ailesine katılmalarının onurunu bize yaşattıkları bir portaldır. Arsal Usta Kulübü, işinin ustaları ile Arsal arasındaki bir iletişim aracıdır. Değerli görüşlerini aldığımız, haberler paylaştığımız bir platformdur. İşte bu platform, 1 Mayıs itibariyle Türkiye’nin dört bir yanında bulunan değerli perakendecilerimize kapılarını açıyor.

Sadece bununla da bitmiyor; Tüm üyelerimiz kendilerine özel sayfalara girerek hem güncel puanlarını öğrenip hediyelere göz gezdirirken bir yandan da Türkiye’nin dört bir yanındaki üye usta ve perakende noktalarından haberlere bakabilecek yeni ürünlerimizden haberdar olabilecekler.

Sektörün en önemli ve en seçkin oyuncularını bu kulüpte toplamaya devam edeceğiz.

 

Attachment

Yorum Yap

*