Dayco, Caterpillar’ın Kalite Mükemmelliği Altın Sertifikası’na Layık Görüldü

                     Otomotiv, endüstriyel ve satış sonrası ürün ve hizmetler sektörlerinde lider motor ürünleri ve tahrik sistemleri tedarikçisi Dayco, bugün Manresa, İspanya’daki üretim tesisinde Caterpillar’ın Tedarikçi Kalite Mükemmelliği Süreci’nin (SQEP) bir parçası olarak Altın Tedarikçi Sertifikası’na layık görüldüğünü duyurdu. Bu ödül, tedarikçilerin sürekli mükemmel hizmet, kalite ve yüksek performans sağlamaya duydukları bağlılığı takdir etmek üzere verilen Caterpillar Kalite Yönetim Sistemi tedarikçi sertifikasına sahip olan tedarikçileri onurlandırıyor. 1968 yılında kurulan ve 2001 yılında Dayco tarafından satın alınan Manresa’daki Dayco fabrikası, otomotiv ve sanayi uygulamalarında kullanılmak üzere geniş bir kasnak ve koruyucu yatak kapağı yelpazesi sunuyor.

Dayco Chief Executive Officer John Bohenick, “Dayco, dünya çapında saygın bir endüstriyel makine ve motor üreticisi olarak başarılarını sürdürmesine yardımcı olmak amacıyla Caterpillar ile yakın bir işbirliği içinde çalışmaktan gurur duyuyor” diyerek ekliyor: “Yıllar boyunca tüm dünyadan endüstriyel ve ticari araç müşterileriyle çalışarak edindiği deneyimden faydalanan Dayco, sanayi sektörü için özel olarak geliştirilip başarısı kanıtlanmış benzersiz çözümler ve teknik destek hizmetleri sunuyor. Müşteri memnuniyeti beklentilerini karşılayıp aşmamızı takdir ettiği için Caterpillar’a bir kez daha teşekkür ederiz.”

Caterpillar’a göre, kanıtlanmış sonuçlar sayesinde Dayco mükemmel bir süreç kontrolü sergiledi, sürekli gelişim için duyduğu isteği gösterdi ve Caterpillar müşterilerine kaliteli ürünler sağladı. Dayco, Manresa fabrikası aracılığıyla Caterpillar’a 4,4 ve 7,1 litre motorları için krank mili kasnaklarının yanı sıra sektörde lider teknik destek ve satış desteği sunuyor.

Dayco Manresa Quality Manager Antoni Porcel, “Böylesi zorlu ve rekabetçi bir ortamda müşterilerimize en kaliteli ürünleri zamanında tedarik etmek için elinden geleni yapan çalışanlarımız sayesinde aldığımız bu ödülden gurur duyuyoruz” diyor.

2015 yılı Haziran ayında, Wujiang, Çin’de bulunan Dayco kayış gergisi ve avara kasnağı üretim fabrikası da Caterpillar tarafından Gümüş Tedarikçi Sertifikası ile ödüllendirilmişti. Eylül ayında ise, Ivrea, İtalya’da bulunan Dayco kayış gergisi, kasnak ve krank mili damperi üretim fabrikası da Caterpillar tarafından Gümüş Tedarikçi Sertifikası ile ödüllendirilmişti.

Senior Vice President of Automotive and Industrial OE Sales Paul DiLisio, “Caterpillar, Dayco için 50 yılı aşkın süredir endüstriyel ürün pazarında değerli bir müşteri olmayı sürdürüyor” diyerek ekliyor: “Çalışanlarımız, ürünlerimizde ve müşteri ilişkilerimizde de görüleceği gibi, her şeyin uzun ömürlüsünü yapmanın getirdiği gücü anlıyor ve bu güce değer veriyor.”

Dayco, otomobiller, kamyonlar, inşaat, tarım ve endüstriye yönelik temel motor ürünleri, tahrik sistemleri ve hizmetler için araştırma, tasarım, üretim ve dağıtım alanında global bir liderdir.

Dayco’nun sağladığı katkılar, insanların bir yerden bir yere ulaşması, ürünlerin nakledilmesi, ekinlerin toplanması ve altyapıların inşası açısından son derece önemlidir. Şirket sözlerini tutarak, her zaman zamanında sonuç sunarak ve ne gibi engellerle karşılaşırsa karşılaşsın yoğun bir hizmet bağlılığı duyarak uzun süredir benimsenmiş değerler doğrultusunda faaliyet gösterir. Dayco, yüz yılı aşkın süredir her virajdan daha güçlü ve daha akıllı bir şekilde çıkarak zorlukların üstesinden gelmiştir.

Dayco uzun ömürlü ürünler, sistemler ve ilişkiler oluşturarak dünyanın hareket etme biçimini iyileştirir. Move forward. Always.

Dayco 18 ülkede 50’den fazla konuma ve 4500’ü aşkın çalışana sahip.

Dayco ile ilgili daha fazla bilgi için Şirketin www.dayco.com adresindeki web sitesini ziyaret edin.

Dayco’yu Twitter’da takip edin @Dayco_Products

Dayco’yu Facebook’ta ‘beğenin’: facebook.com/DaycoProducts

Attachment

Yorum Yap

*