Tok Otomotiv Eskişehir’de Müşterilerini Tedarikçileri İle Buluşturdu.

TOK OTO 3

 

Otomotiv yedek parça sektöründe 27 yıllık tecrübeye sahip olan türkiye’nin önemli yedek parça toptancılarından Tok Otomotiv, müşterilerini tedarikçileri ile buluşturdu. 23/08/2016’da Rıxos Otel Eskişehir’de gerçekleşen organizasyonda Tok Otomotiv tedarikçilerinden; AYD, GATES, Kale Radyatör, Koneks, KYB, Mann Filter ve Yavuzsan firmaları yetkilileri ve  Eskişehir, Kütahya, Afyon illerinden katılımda bulunan toplam 257 perakendeci ile bir araya gelerek merak edilen soruları cevapladılar. 

 

 

 

IMG_1812

Tok Otomotiv’deki son değişiklikler ve gelişmeleri anlatan Genel Müdür Gülcan Keskin, müşterilerini ve tedarikçilerini her zaman Tok Otomotiv ailesi’nin birer ferdi olarak gördüklerini Tok Otomotiv’in sektör ile ilgili tüm gelişmeleri, trendleri yakından takip etiğini, kuruluşundan günümüze sürekli kendini yenileyen bir yaklaşım içinde olduğunu buradaki amaçlarının tedarikçiler ile birlikte sorun ve önerilerinizi dinlemek kalıcı cözümler bulmanın öneminden bahsetti.

Yapılan seminerler ile müşterileri ve tedarikçileri arasındaki iletişimi geliştiren Tok Otomotiv, yurt genelinde seminerlerine devam ederek sektörde hızla ilerlemeye devam edecektir.

TOK OTO 2 TOK OTO 3

Attachment

Yorum Yap

*