‘Ferodo Orijinal Ekipman ve Teknolojileri Egitim Semineri’ İstanbul’da gerçekleşti.

 

img_3629Ferodo’nun Türkiye bayilerinin satış ve satın alma ekipleri ile bir araya geldiği ‘Ferodo Orijinal Ekipman ve Teknolojileri Eğitim Semineri’ İstanbul’da gerçekleşti.

 Dünya’nın önde gelen OE balata tedarikçilerinden olan Ferodo markası, 12 Kasım Cumartesi günü Ataşehir Sheraton Otel’de düzenlenen eğitim semineri ile binek ve hafif ticari grubu bayilerinin satış ve satın alma ekipleri ile bir araya geldi.

Etkinlik panelinde markanın Avrupa Pazarlama Direktörü Cristiano  Garagna, ve Avrupa Ürün Müdürü Roberto Craverazza ile beraber Federal-Mogul AFM Türkiye Direktörü Rıza Demirer de yer aldı.

Eğitimde, Ferodo markasının Orijinal Ekipman gücü ve Eco-Friction teknolojisi ayrıntıları ile anlatılırken, orijinal ekipman balata tedarikçisi ile orijinal ekipman fren sistemi tedarikçisi arasındaki farkın balata üzerinde nasıl tespit edileceğine yönelik ipuçları da verildi.

2015 ve 2016 yılında sürdürdükleri yoğun saha çalışmaları ile Türkiye’de birçok sanayide usta ve perakendecilerle bir araya gelen Ferodo ekibi, 2017 yılında hem sanayi çalışmalarının hem de eğitim seminerlerinin ülke genelinde yoğun olarak gerçekleşeceği müjdesini de verdi.

Markanın tamamen yenilenen web sitesi www.ferodo.com.tr ‘nin de tanıtıldığı eğitim sonrasında hep beraber yenilen yemekte görüştüğümüz Federal-Mogul AFM Türkiye Direktörü Rıza Demirer eğitim hakkında şunları söyledi. ‘ Yedek parça camiasının hangi balata markasının gerçek orijinal ekipman olduğu konusunda doğru bilgiye nasıl ulaşabileceğini aktardık. Ayrıca, Eco-Friction teknolojisinin piyasadaki diğer markalara göre hem performans hem de çevreci avantajlarını ve Orijinal Ekipman’da da rakiplere göre üstünlüğünü kanıtladık.’

img_3630img_3681img_3687img_3711img_3737

Attachment

Yorum Yap

*