Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye Ekibi “Yeni Nesiller için Delphi Akademi” Eğitim Programını 3. Oturumunu 13 Aralık’ta İzmir’de Gerçekleştirdi.

 

dang2Eğitimlerine bir yenisini daha ekleyen Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye ekibi, Delphi bayrağını taşımayı devam ettirecek yetkili servis yakınlarına özel bir eğitim ve koçluk sistemi olarak tanımlanan “Yeni Nesil için Delphi Akademi” projesinin üçüncü oturumunu 13-14 Aralık’ta İzmir’de gerçekleştirdi. Çeşitli illerden 14 katılımcı, 2 gün boyunca Satış & Pazarlama, Bilgisayar Becerileri, Sosyal Medya Yönetimi, Beden Dili ve Etkili İletişim konularında eğitim alıp, örnek uygulamalar hakkında bilgi sahibi oldu. Katılımcılar 2015-2016 dönemi eğitim sertifikalarını DPSS EMEA Başkan Yardımcısı Chad Smith’ten aldı.
Programın açılışını yapan DPSS Türkiye Direktörü Ş.Reşat Dumanoğlu, Delphi’nin Türkiye’deki varlığının farklı işbirlikleri ile 1970’e kadar uzandığını ve günümüze kadar gelişerek büyümeye devam ettiğini belirtti. Delphi’nin Ar-Ge’ye ve eğitime verdiği önemin yanında ayrıca Automechanika Frankfurt 2016 fuarı kapsamında da sergilenen Delphi teknolojileri; sürücüsüz araç, hafif hibrid ve GDi ile ilgili detaylı bilgiler veren Dumanoğlu, tüm katılımcılara eğitim programını titizlikle takip ettikleri ve eğitimlerde öğrenilen uygulamalarla Delphi Dizel Yetkili Servislerini geliştirdikleri için teşekkür etti.
dang3Delphi Otomotiv, dünyanın dört bir yanındaki en büyük 25 araç üreticisinin en önemli iş ortaklarından biri olarak; binek, ticari, ağır vasıta ve diğer pazar segmentlerinde, ürünleri daha güvenli, daha çevre dostu ve daha birbirine bağlı hale getiren yenilikler sunmaktadır. 32 ülkede 160.000’den fazla çalışanı bulunan Delphi’nin, Türkiye’de, ikisi İzmir’de ve diğeri Bursa’da olmak üzere toplam 3 fabrikası, 1 Satış Sonrası ofisi ve 1 eğitim merkezi ile yaklaşık 4 bin 500 çalışanı bulunmaktadır.
Delphi’nin Global Organizasyonu’ndaki en yeni ve en modern tesislerden biri olduğu açıklanan Eğitim Merkezi’nde öncelikli hedefin, Delphi Dizel Yetkili servisleri olmak üzere Türkiye genelinde satış sonrası alanında hizmet veren servis ve tamirhanelerin teknik elemanlarına; her geçen gün hızla gelişen teknolojilere sahip günümüz modern araçlarına hizmet sunmaları için gerekli teknik ekipman ve cihazları tanıtmak, ilgili eğitimleri sağlamak olarak belirtiliyor.

Attachment

Yorum Yap

*