Simkan Express Dokuzuncu Noktasını Bursada açıyor.

Simkan Otomotiv A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş’tan sonra dokuzuncu noktasını Bursa’da açmak için DNC Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.

Bugüne kadar yenilikçi ve fark yaratan işlerle sektörde kendinden sıkça bahsettiren Simkan A.Ş., ülkemizde ilk defa uygulamaya başladığı Simkan Express franchising iş modeline her geçen gün yeni noktalar eklemeye devam ediyor.

Bursa ilinde hizmete girecek olan Simkan Express için yoğun bir çalışma içinde olan şirket, 9.noktasını böylece hayata geçirmiş olacak, sunduğu Erp ve B2B alt yapısı ile express noktalarının etkin bir şekilde stoklarını, satışlarını ve müşteri ilişkilerini yönetmesini sağlayan şirket, bu alt yapıyı geliştirmek için bugüne kadar milyon $’lar seviyesinde Ar-ge yatırımı yaptığının altını çiziyor, konuyla ilgili bilgi aldığımız Simkan Teknoloji A.Ş Bilgi Teknolojileri Müdürü Ahmet Eser “ Geliştirmekte olduğumuz ERP ve B2B sistemlerimizin birbirine canlı şekilde entegre olması , müşteriye bilginin en güncel halini sunmak amacıyla altyapımızda ciddi yatırımlar gerçekleştirdik.

Genel olarak B2B platformlarında ürünleri sergilemek işin temeli gibi gözükse de  Otomotiv Yedek Parça sektöründe kullanıcılara stok durumu , fiyat , indirim oranı vb . dinamik bilgileri güncel olarak aktaramadığınız durumlarda müşterileriniz ile can sıkıcı sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz.  

Bizler de B2B platformunda ERP sistemimizle canlı entegre modelini kullanarak bu tarz sorunların üstesinden gelmekteyiz. Kullanıcılarımıza aktif olarak güncel bilgileri ileterek sorunsuz alışveriş ortamı sunmaktayız.

Franchise noktalarımıza da bu etkin stok , satış ve müşteri yönetimi imkanını sunmaktan  Simkan Teknoloji Ekibi olarak büyük keyif alıyoruz.” dedi.

Detaylı bilgi almak için www.simkanexpress.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Attachment

Yorum Yap

*