Huzurlarınızda Yeni ZF Aftermarket Organizasyonu

ZF Aftermarket, dünyanın en büyük ikinci Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler organizasyonu oluyor.

  • ZF Aftermarket organizasyonu otomotiv satış sonrasına yön vermeye başlıyor
  • ZF Aftermarket, ZF Grubu çatısı altında yeni bir bölüm olarak yerini alıyor
  • Müşteriler, kapsamlı ürün ve hizmet portföyünden yararlanabiliyor

TRW’nin daha hızlı entegre edilmesi sayesinde ZF, kapsamlı bir Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler şirketi olarak küresel çaptaki müşterilerine Sachs, Lemförder, TRW, Boge ve Openmatics gibi üstün kalite markalarından oluşan kapsamlı portföyü ile OE kalitesinde ürün ve hizmetler sunuyor. ZF Aftermarket, ZF Grubu çatısı altında yeni bir bölüm olarak yerini alıyor. Bu da ZF’nin ZF Aftermarket’a verdiği önemi gösteriyor. ZF Aftermarket, dünya otomotiv satış sonrası pazarının en büyük ikinci parça, hizmet ve çözüm sağlayıcısı konumunda bulunuyor.

ZF Aftermarket müşterileri 1 Ocak 2017’de yürürlüğe giren bu değişiklikten doğrudan yararlanıyor. Yeni bölümün Başkanı Helmut Ernst konuyla ilgili şunları söylüyor: “Başarılı kadrolarımız, güçlü markalarımız ve rekabetçi ürün portföyümüz ile müşterilerimizin isteklerini eksiksiz karşılıyacağız. ZF’nin en yeni bölümü olarak hem Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler işimizi büyüteceğiz hem de sistem odaklı çözümler konusunda ZF Grubu’na destek olacağız.”

ZF Aftermarket ve küresel müşteri ağı

Dünya çapında 120 lokasyonda 8000 çalışanı ve 650 farklı servis ortağının oluşturduğu bu güçlü sistem ile ZF Aftermarket, müşterilerin ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilmeleri için en uygun donanıma sahip. ZF Aftermarket Ticari Faaliyetler Başkanı Neil Fryer: “ZF’nin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme yeteneğiyle doğru çözümleri sağlama kapasitesine dayanıyor” diye açıklıyor.

Üstün kalite markalar ile geniş ürün gamı

ZF Aftermarket; Sachs, Lemförder, TRW, Boge ve Openmatics ürün markaları altında otomotiv satış sonrası pazarına çözümler sunuyor. Şanzıman ve şanzıman parçaları, akslar, direksiyon sistemleri, diferansiyeller, şasi ve direksiyon bileşenleri, amortisörler, fren sistemleri ve aktarma organları bileşenleri ZF Aftermarket ürün gamını oluşturuyor. Aktarma organları ve şasi teknolojileri ile aktif ve pasif emniyet sistemlerinde dünya lideri olan ZF, kara ve tren yolları, endüstri, deniz ve rüzgar enerjisi uygulamaları için de çözümler sunuyor.

Önümüzdeki aylarda ZF Aftermarket ekibi aktif bir şekilde ticari fuar ve endüstri etkinliklerine katılarak yeni organizasyon yapısını ve vizyonunu tanıtmaya başlayacak. Ernst sözlerini şöyle sonlandırıyor: “ZF Aftermarket, Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler pazarında geleceğin trendlerini önceden görerek kapsamlı ürün gamı ve hizmet sistemleri sayesinde müşterilerine üstün kalite çözümler sunmayaca devam edecek.”

ZF, aktif ve pasif emniyet teknolojilerinin yanı sıra, aktarma organları ve şasi teknolojilerinde de küresel liderdir. Dünya genelinde 40’a yakın ülkede yaklaşık 230 lokasyonda 137.000 kişilik küresel işgücü ağı ile temsil edilen şirket, 2016 yılında 35 milyar Avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. ZF, gelecekte de yenilikçi ürünlerin tasarım ve mühendisliğinde başarılı olmaya devam etmek için her yıl satışlarının yaklaşık yüzde beşini Araştırma ve Geliştirmeye ayırmaktadır. ZF, dünya çapında en büyük otomotiv tedarikçilerinden biridir.

ZF teknolojileri araçlarda “Gör, düşün ve hareket geç” felsefesinin hayata geçmesini sağlamaktadır. ZF, “Sıfıra Ulaşmak” vizyonu ile kazaların ve emisyon salınımlarının sıfır olduğu bir gelecek için uğraşmaktadır. Geniş ürün gamı sayesinde ZF, otomotiv, kamyon ve endüstriyel araçları için sunduğu mobilite ve hizmet sistemlerinde rakiplerinden öne çıkmaktadır.

ZF Grubu çatısı altında yeni bir bölüm olarak yer alan ZF Aftermarket organizasyonu entegre çözümleri ve kapsamlı ürün portföyü sayesinde kullanım ömürleri boyunca araçların ilk günkü performans ve verimliliklerini korumalarını sağlar. Köklü ürün markaları, dijital yenilikler, özelleştirilmiş ürün ve hizmetler ve dünya çapındaki hizmet ağının bir araya getirilmesi ZF’yi rağbet gören bir iş ortağı ve küresel satış sonrası ürün ve hizmetler pazarının iki numarası konumuna getirmiştir.

Basına yönelik daha fazla bilgi ve fotoğraf için lütfen şu adresi ziyaret ediniz: www.zf.com/press

 

Attachment

Yorum Yap

*