Maysan Mando’ya ‘İnsana Saygı’ Ödülü

 

Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan Maysan Mando, Kariyer Net’in 16 yıldır düzenlediği ve Türkiye’deki firmalar arasında iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmaların da ödüllendirildiği ‘İnsana Saygı Ödülleri’nde, ödüle layık görüldü.

 Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, şirketin temel önceliklerinden biri olan ‘insan odaklı’ yaklaşımlarının meyvelerini almaya devam ediyor.

Maysan Mando, Kariyer Net’in 16 yıldır düzenlediği ve Türkiye’deki firmalar arasında iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmaların da ödüllendirildiği ‘İnsana Saygı Ödülleri’nde, tüm bu süreçlerin yönetilmesi konusunda gösterdiği başarıdan dolayı ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en prestijli insan kaynakları ödülleri arasında gösterilen ve İstanbul’da, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül gecesine, Maysan Mando adına İnsan Kaynakları Kısım Müdürü Tuğba Demirsu Yücetürk ile İnsan Kaynakları Asistanı Tuğçe Dereli katıldı.

Daima İnsan Odaklı Hareket Etmeye Devam Edeceğiz

Kariyer.Net tarafından, 22. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında düzenlenen ve insan kaynaklarında dijitalleşme trendlerinin konuşulduğu organizasyonda, ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görülmekten dolayı büyük bir gurur yaşadıklarını ifade eden Maysan Mando İnsan Kaynakları Kısım Müdürü Tuğba Demirsu Yücetürk, şirket olarak insana değer veren çalışmaları öncelik haline getirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Kariyer.Net’in düzenlediği organizasyonda, tüm Türkiye’deki meslektaşlarıyla bir arada olmaktan dolayı da memnuniyet duyduğunu aktaran Yücetürk, “Maysan Mando olarak iş başvurusunda bulunan adaylarla güçlü bir iletişim içerisinde olmaya büyük özen gösteriyoruz. Her bir aday bizim için çok kıymetli… Şirket olarak amacımız, geçmişte olduğu gibi gelecekte de insana verilen değeri güçlü kılarak, örnek şirket olabilmektir. Bu anlamlı ödülü bize layık gören herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Attachment

Yorum Yap

*