MANN-FILTER HEDİYE PORTALI AÇILDI

 

Filtrasyon uzmanı MANN-FILTER 2014 senesinde uygulamaya geçirdiği sadakat programını online sisteme taşıdı. Bundan sonra MANN-FILTER kutularından kesilen barkodlarla toplanan puanlar www.sariyesilkutu.com adresinden takip edilecek. Online portalda birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı ve sürpriz kampanyalar, kullanıcıları bekliyor olacak.

 Yeni Üyeliğe Özel 5.000 Hediye Puan

Satın alınan MANN-FILTER ürünü için belirlenen ve kutuların altındaki barkodlara tanımlanmış puanları kazanmak için, kullanıcıların barkodları keserek irtibat bilgileri ile birlikte posta yolu ile ulaştırmaları yeterli olacak. Puanları sisteme işlenen üyelere güncel bilgileri SMS ile bildirilecek. Ardından tek yapmaları gereken www.sariyesilkutu.com’a girerek birbirinden güzel ev eşyaları, elektronik ürünler, ofis ve el aletleri ya da çocuk ve hobi ürünleri arasından istedikleri hediyeyi seçmek olacak. Portala üyelik TC Kimlik No ve telefon bilgisinin eşleşmesiyle gerçekleşecek. Portala yeni üye olacak kullanıcıların hesaplarına 5.000 hediye puan yüklenecek.

Puanlar Yenilendi, Hediye Kazanma Kolaylaştı

Online portala geçiş ile birlikte puanlar da yenilendi. MANN-FILTER kullanıcıları bundan böyle satın aldıkları her bir kabin filtresi ile 150, yakıt filtresi ile 100, hava filtresi ile 250, yağ filtresi ile 50 ve diğer kurutucu, üre, seperatör filtreleri ile 150 puan kazanacak. Kullanıcılar profillerini güncellemeleri durumunda 2000 hediye puan kazanabilecek.

Hediyelerin tamamı www.sariyesilkutu.com adresinde görülebilecek. Aynı zamanda MANN-FILTER  yeni ürün bültenleri, online katalog, bayi listesi, teknik bilgiler gibi bilgiler de sitede yer alacak.

Attachment

Yorum Yap

*