Davet otomotiv

 

Davet otomotiv, 1993 yılında beş ortak olarak ticari hayatına Ankara/İskitler ’de başlamıştır.

Yıllar içerisinde Türkiye’nin seçkin bayiliklerini alarak faaliyetine devam etmiştir. İlk başlangıç olarak Türkiye genelinde kamyonlar ile sıcak satış yapmaya devam etmiştir.

1997 yılında 2.000 m2 üzerine Ankara’da ilk lojistik binasını yaparak 2014 yılına kadar faaliyetine bu binada devam ettirmiştir.

Davet Otomotiv, Auto Distrubition İnternational (AD) üyelerinden biridir. Faaliyet konusu Fiat, Renault, Peugeot, Ford, Skoda,Lada, Hyundai, Mercedes, BMW, Opel, Wolkswagen marka binek ve hafif ticari araçların yedek parçasını çeşitli markalarla, tüm Türkiye genelinde profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir.

Büyüme hedefini devam ettirmek isteyen Davet otomotiv 2014 yılında kendi öz bütçesi ile yapmış olduğu 16.000 m2 kapalı alana taşınmıştır. Sektörde gelişen yeni sisteme ayak uydurmak ve kurumsal yapısını tamamlamak isteyen firmamız  depo raf sistemine, adresleme, barkod sistemi, el terminal sistemi ve b2b toptan satış sistemine geçmek suretiyle istemiş olduğu hedeflerine bir adım daha yaklaşmıştır.

2017 yılında büyüme hedefini sürdürmek isteyen Davet otomotiv İstanbul yapılanmasına hız vermiştir. Bu kapsamda Ümraniye de ofis açarak ilk faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet kalitesini artırmak isteyen Davet otomotiv müşterilerinin ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak ve ürün çeşitliliğimi artırmak için İstanbul ile başlayıp bir çok bölgede depo yapılanmasına devam edecektir.

Davet otomotiv Türkiye genelinde tüm müşteri ve dostlarını Davet otomotive davet etmektedir.

 

 

 

 

Attachment

Yorum Yap

*