Maysan Mando, Automechanika Istanbul Fuarı’na Yenilikçi Ürünleriyle İddialı Gidiyor

 

Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan Maysan Mando, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve Avrupa’nın en büyük OEM ve satış sonrası etkinliği olarak nitelendirilen Automechanika Istanbul Fuarı’nda; yenilikçi, özgün tasarımlı ve inovatif ürünleriyle ses getirmeye hazırlanırken, organizasyonda ülkemizi başarıyla temsil etmek için kolları sıvadı.

 Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektörün ulusal ve uluslararası arenada bir araya geldiği hemen her organizasyonda etkin şekilde rol almayı sürdürüyor.

Maysan Mando, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’un ev sahipliğinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ve Avrupa’nın en büyük OEM ve satış sonrası etkinliği olarak nitelendirilen Automechanika Istanbul Fuarı’nda, yenilikçi, özgün tasarımlı ve inovatif ürünleriyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiren sektörün en büyük buluşması Automechanika Istanbul Fuarı, geçtiğimiz yıl 34 ülkeden 1,282 katılımcı ile birlikte dünyanın her yerinden 42,781 kişiye ulaşma başarısı göstermişti.

Fuardan Beklentimiz Yüksek

Automechanika Istanbul Fuarı’nda her yıl düzenli olarak boy gösteren ve bu yıl da Hall:2 (Salon 2) ve A165 no’lu stantta misafirlerini ağırlayacak olan Maysan Mando, üstün AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirdiği son teknolojiye sahip ürünleriyle, organizasyonda adından başarıyla söz ettirmek için fuar hazırlıklarında son aşamaya geldi.

Maysan Mando olarak, Automechanika Istanbul Fuarı’na büyük önem verdiklerini belirten ve bu önemli organizasyona ciddi şekilde hazırlandıklarını kaydeden Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, fuardan beklentilerinin yüksek olduğunu vurguladı.

Maysan Mando olarak, toplam kalite yönetimi anlayışı gereği dayanıklı ve kaliteli ürünler geliştirerek, bugüne dek sektöre önemli katma değer sağladıklarını anımsatan Yücetürk, küresel düzeydeki müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz edip, sürdürülebilir başarılara ulaşma noktasında da kararlı adımlar atmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Attachment

Yorum Yap

*