Valeo Servis Türkiye İş Ortakları ile Vizyon 2017 Toplantısında Buluştu

Valeo Servis Türkiye İstanbul’da düzenlediği Vizyon 2017’de Türkiye genelindeki İş Ortakları ile bir araya geldi. Şubat 2017 tarihinde Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşen etkinlikte Valeo Servis’in yeni organizasyon yapısı ve “Değerimiz Sizsiniz” ve “Uzmana Güvenin” stratejileri anlatıldı.

100’ü aşkın davetliye ev sahipliği yapan gecede ilk olarak Vizyon 2017 toplantısı gerçekleştirildi. Markanın global gücünün öne çıktığı toplantıda Valeo Servis Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Denizaşırı Bölgeler IAM Direktörü Burak Akın daha teknolojik, daha yenilikçi, daha dinamik ve daha verimli “Yeni Valeo” yu anlatırken Türkiye pazarı ve üretim rakamlarına değindi.

Burak Akın’ın ardından konuşmasını yapan Valeo Servis Türkiye Genel Müdürü Olcay Arıcan ise Valeo’nun başarısındaki en önemli faktörün müşterileri ile olan sinerjisi olduğunu belirterek “Değerimiz Sizsiniz” ve “Uzmana Güvenin” stratejilerini vurguladı. Olcay Arıcan ürün gruplarının yanı sıra 2017 yılı itibari ile uygulamaya konulan çeşitli yenilikleri de tanıttı.

Toplantının ardından düzenlenen kokteyl ile davetliler sektör hakkında sohbet etme imkanı buldu. Kokteylin ardından düzenlenen gala yemeğinde katılımcılar Valeo Servis ekibi ile birlikte geceyi keyifli bir şekilde noktaladı.

 

Attachment

Yorum Yap

*