Toyoto’dan Standard Profil Grubu’na Bir Ödül Daha

 

Standard Profil Grubu, kuruluşunun 40’ıncı yılında bir ödül daha aldı. Toyota’nın 2016 Ekim ayı itibariyle üretimine başladığı C-HR modeli için Manisa Fabrikalarından tedarik ettiği sızdırmazlık profilleri ile Toyota’dan Proje Yönetim Ödülü alan Standard Profil Grubu, markanın Türkiye ve Avrupa’da üretilen modelleri için hizmet vermeyi sürdürüyor.

Dünya otomotiv endüstrisi için 1977 yılından bu yana sızdırmazlık profili üreten Standard Profil Grubu, Toyota’dan bir ödül daha kazandı. Ekim 2016’da piyasaya çıkan Toyota C-HR modeli için tasarım, prototip ve seri üretime geçişi kapsayan iki yıllık yoğun hazırlık sürecindeki hatasız ve başarılı yönetimi sayesinde “Proje Yönetimi Ödülü”ne layık görüldü.

Brüksel’de gerçekleştirilen törende ödülü Standard Profil Grubu CEO’su Turhan Semizer teslim aldı. Toyota ile artarak devam eden işbirlikleri açısından bu ödülün kendileri için çok anlamlı olduğunu belirten Semizer, “Grubumuzun 40’ıncı kuruluş yılında başarımızı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyoruz. 1977’de yerel bir tedarikçi olarak başlayan, bugün ise 4 kıta ve 7 ülkede global bir tedarikçi olarak hizmet veren Grubumuz adına Toyota’ya, bu ödüle bizi layık gördüğü için teşekkür ederim. Bu ödül, aynı zamanda Ar-Ge, üretim sistemleri ve proje yönetimi ile ilgili son dönemde yaptığımız yoğun çalışmaların karşılık bulduğunun bir göstergesi oldu,” dedi.

İlk müşteri ödülünü 1996 yılında kazanan Standard Profil, Toyota tarafından 2015 yılında da rekabetçi fiyat politikası ve maliyet performansındaki katma değerli üretimiyle Üstün Başarı ödülüne layık görülmüştü. Bu sene 40. yılını kutlayan Standard Profil Grubu, tedarikçisi olduğu Volkswagen, Renault, Fiat, Ford ve General Motors gibi dünya devi otomotiv markaları tarafından da sayısız ödül ile başarılarını tescillemeyi başardı.

Standard Profil Hakkında

1977 yılında kurulan Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde faaliyet gösteren Standard Profil, dünya çapında otomobil sızdırmazları üretimi gerçekleştiriyor. Merkez üssü İstanbul’da olmak üzere Düzce’de ve Manisa’da yer alan toplam 3 fabrikasının yanı sıra Standard Profil, İspanya, Fas, Çin, Güney Afrika, Bulgaristan ve Meksika’da faaliyet gösteriyor.

Attachment

Yorum Yap

*