MAHLE, İstanbul ve Ankara’da rektifiyecilerle buluştu.


İstanbul Wyndham Grand Hotel’de organize edilen teknik seminerlerin ilk durağında, binek araç grubuna hitap eden rektfiyeciler katılım sağladı. Organizasyonun ikinci gününde ise ağır vasıta grubundan rektifiyecilerle beraber detaylı ürün eğitimi ve yemek organizasyonu yapıldı. Seminerlerin ikinci durağında ise MAHLE Ekibi Ankara Wyndham Hotel’de misafirlerini ağırladı. Yine burada da her iki araç grubundan konukları katılımı ile motor parçalarıyla ilgili teknik seminer verildi.

Toplamda 150 firma ve 400 katılımcı ile tüm organizasyon başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Seminerler MAHLE Izmir Aftermarket Genel Müdürü Tolga Atmaca’nın “Türkiye’de ve Globalde MAHLE” sunumu ile başladı. Sonrasında MAHLE Almanya Teknik Eğitim Uzmanı Christoph Dutschke’nin ağırlıklı olarak piston, segman, gömlek ve turboşarj hasarları üzerinde durduğu detaylı eğitime geçildi. Christoph Dutschke ve MAHLE Ekibi, organizasyon boyunca rektifiyeciler ile birebir teknik sorunlar ve yedek parça sektörü konusunda fikir paylaşma şansına sahip oldu.

Seminerlerin hemen ardından gala yemeği ve çekiliş yapıldı. Gecenin sonunda tüm konuklara kendileri için hazırlanan katılım sertifikaları ve hediye paketleri dağıtıldı.

Attachment

Yorum Yap

*