Automechanika’ya DE-GA Otomotiv damgası

 

DE-GA Otomotiv, her yıl katıldığı Automechanika fuarında, bu yıl da çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçisini standında ağırladı.

Uluslararası katılımcıların buluşma noktası olan Automechanika TÜYAP’ta 3. Salon B255 standıyla fuarın en büyükleri arasında yer alan DE-GA Otomotiv, yeni ürünleri ile göz kamaştırdı.

Tanınmış birçok otomobil markasına uyarlanabilen plastik tampon, panjur, davlumbaz vb. üretiminin yanı sıra çeşitli modellere ait kaporta sac aksamı ithal eden ve pazarlayan, aydınlatma grubunda TYC Türkiye Distribütörü olan DE-GA Otomotiv, yaklaşık 30 bin çeşit ürün yelpazesiyle fuarın en sık ziyaret edilen standları arasında yerini aldı. 

Türkiye’de bir ilk!

Gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerine kaliteli ürün sunan, ‘sürekli yeniden yatırım’ ilkesiyle yeni üretim tampon kalıplarıyla her yıl büyüme sergileyen DE-GA Otomotiv’in aynı zamanda yan kuruluşu olan Eurobump Otomotiv de, Türkiye’de ilk kez araç tamponuna TSE belgesi alarak kalitesini onaylatmış oldu.  

Otomotiv yan sanayi sektöründe ‘eşdeğer parça’ uygulaması ile yetkili servisler artık, TSE’nin onayladığı muadil parçaları, orijinal parça yerine kullanabilecek. 

30. Yıl

1986’dan bu yana hizmet veren, ürettiği ve ithal ettiği ürünleri doğrudan perakende müşterisine sunan merkezi İstanbul Avcılar’da bulunan DE-GA Otomotiv, Silivri Çanta’daki 20,000 m2’lik ilave depolama alanlarıyla doğru, hızlı sevkiyatı ile sigorta firmaları ve araç kiralama filolarına da ürün tedariği gerçekleştirmektedir.

Attachment

Yorum Yap

*