Teknorot’un Yurt Genelinde Gerçekleştirdiği Seminerler Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (After market) Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Teknorot, Bursa’da Yalova Yolu Bölgesi oto yedek parçacılara ve özel servislere yönelik  bir seminer gerçekleştirerek bu yıl gerçekleştirdiği seminerlere bir yenisini daha ekledi.

1992 yılında, 100% Türk sermayesi ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot, 13 Temmuz Perşembe günü Bursa Yalova Yolu Bölgesi oto yedek parçacıları ve özel servisleri kapsayan bir seminer gerçekleştirdi. Bursa Almira Otel’de gerçekleşen seminer, Teknorot Ticaret Koordinatörü Sn. Minas MEZEDUR’un hoşgeldiniz konuşması ile başladı. Seminerde Teknorot Yurtiçi Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Emrah İŞBİLİR Teknorot’un Yurtiçi Pazarlama ve Satış faaliyetleri hakkında, Teknorot Kalite Müdürü Sn. Serdar YÜCEL ise  Kalite Yönetim Sistemi hakkında birer sunum gerçekleştirdiler.

Teknorot Satış Sonrası Hizmetler ekibinin bölgede aktif olarak faaliyet gösteren bayilerinin satış ekibi ile koordineli olarak çalıştığı seminere bölgeden ciddi bir katılım gerçekleşti. Seminerde Teknorot ile ilgili son gelişmeler paylaşılırken Teknorot’un kalite prensipleri ile ilgili detaylı bilgiler de misafirlere aktarıldı. Seminer, akşam yemeğinin ardından katılımcıların memnuniyeti ile sona erdi.

Attachment

Yorum Yap

*