Schaeffler’in Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı için hazırladığı “FAG Tekerlek Rulmanı Kitleri 2017/2018” Kataloğu Çıktı

Schaeffler’in “FAG Tekerlek Rulmanı Kitleri 2017/2018” kataloğu kısa süre önce yayınlandı. Katalogda, yaklaşık 60 uluslararası otomobil üreticisinin araçları için tekerlek rulmanı ve onarım çözümleriyle ilgili bilgiler yer alıyor. Toplamda bin 180’in üzerinde tekerlek rulmanı seti içeren portföy, klasik tekerlek rulmanı seti FAG WheelSet’ten, bir akstaki her iki tekerlek için de tekerlek rulmanı değişimi sağlayan FAG WheelPro’ya, hatta hafif ticari araçlar için onarım çözümlerine kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Böylece, geniş bir kapsamda hazırlanan katalogda Aftermarket uzmanları için pazarın yaklaşık yüzde 94’üne ulaşma fırsatı sağlanıyor.

Schaeffler Otomotiv Bağımsız Yenileme Pazarı için hazırladığı “FAG Tekerlek Rulmanı Kitleri 2017/2018” kataloğunda, ilk kez tüm nesillerde sunduğu farklı tiplerdeki tekerlek rulmanlarının tamamını sergiliyor. Katalog, 1. ve 2. nesil standart konik makaralı rulmanlar ve 2.1. nesil orbital kalıp dirsekli ve segmanlı rulmanlardan başlayarak ilave alından frezeli ve düşük sürtünmeli tork keçesi ile donatılmış en yeni 3. ve 3.2. nesil rulmanları içeriyor. 

Otomotiv bağımsız yenileme pazarı için Schaeffler’in sunduğu tüm bu yenilikçi ürünler, yüksek montaj kaliteleriyle benzerlerinden ayrılıyor. Bu ürünler daha yüksek güvenlik sunduğu gibi onarım işlemlerinin de daha hızlı yürütülmesine olanak tanıyor. Hem FAG WheelSet hem de FAG WheelPro, onarımın mümkün olduğunca basit şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlamak amacıyla, tekerlek rulmanının yanı sıra profesyonel onarım çalışması için gereken tüm bağlantı parçalarını içeriyor. Farkı yaratan da bu ek parçalar. Çeşitli kenetlenme sistemleri ile donatılmış somun ve cıvatalar, her araç için özel olarak tasarlanıyor. Üstün Schaeffler kalitesiyle bir araya gelen bütün bu detaylar FAG güvenlik sistemini oluşturuyor.

Yeni katalogda distribütörler ve tamirhane çalışanları aradıkları yedek parçaları ve onarım çözümlerini kolayca bulabilirler. Kolay anlaşılır bir şekilde hazırlanan ve 400 sayfadan oluşan katalog, uygun ürünü bulma açısından çeşitli seçenekler sunuyor. Bu arada motor kilowatt çıkış gücü ve ilave bilgilere dikkat ederek araç üreticisi, modeli ve model yılını arayarak ürün numarasına kolayca ulaşmak mümkün. Ayrıca, dokuz haneli Schaeffler ürün numarasını kullanarak doğrudan arama da yapılabilir. Alternatif olarak, uygun tekerlek rulmanı setini belirlemek üzere araç üreticisi ve ürün numarasına göre düzenlenmiş orijinal parça referansı listesi de kullanılabilir. Tüm bu bilgiler ise İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere katalogda beş farklı dilde yer alıyor.

Tamirhaneler kataloglarını Schaeffler Automotive Aftermarket distribütörlerinden edinebilirler.  Katalog  www.repxpert.com adresinden de indirilebilir.

Attachment

Yorum Yap

*