HENKEL İkitelli Oto Sanayi Günleri

Otomotiv Tamir ve Bakım Ürünleri Bölümü 4-5-6 Temmuz 2017 tarihleri arasında İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeydi.

3 gün boyunca alanda kurulan stand içinde yapılan ürün uygulamalarının dışında katılımcılar çeşitli oyunlar ve ikramlarla unutamayacakları bir vakit geçirdiler. 400 tane firmanın yer aldığı alanda gerçekleştirilen organizasyona 600’den fazla ziyaretçi katılım gösterdi.

Bu kapsamlı etkinlik mekanik tamir ürünleri yetkili bayimiz Ak Bilya ve gövde tamiri ve koruma ürünleri yetkili bayimiz Ilgın Boya iş birliği ile gerçekleştirildi.

Mekanik tamir ürünleri arasında yeni lansmanı gerçekleştirilen LOCTITE Black Maxx 300 Silikon ürünü en çok ilgi gören ürün olurken, özellikle LOCTITE SF 7850 el temizleyici ve diğer sıvı conta ürünlerinin de alanda sadece o 3 gün için özel fiyatlı satışları gerçekleştirildi.

Gövde tamir ve koruma ürünleri bölümünde canlı olarak gerçekleştirilen pasta cila uygulamaları etkisini oldukça gösterirken, ziyaretçiler bu sene lansmanı gerçekleştirilen TEROSON WX 183 ürününü uygulamalı olarak tanıma şansına eriştiler. Sadece 3 güne özel uygulanan fiyatlardan birçok müşterimiz yararlanma imkanı buldu.

Otomotiv Tamir ve Bakım Ürünlerinin düzenlediği oto sanayi günlerinde son gün gerçekleştirilen mekanik ve gövde tamir, koruma ürün seminerleri sayesinde katılımcılar ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurken, yapılan çekiliş sonrasında verilen süpriz hediyeleri kazanma şansına sahip oldular.

Attachment

Yorum Yap

*