ART 3. Yılını Kutladı

2014 yılında kurulan, dikiz aynası, kapıkolu ve trim parçaları ürün gruplarında faaliyet gösteren ART 7 Ağustos’ta 3.yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Üç yıl gibi kısa bir süre içerisinde otomotiv sektöründe tanınır bir hale gelen ve geniş bir dağıtım ağına sahip olan ART, aynı zamanda bu süre zarfında kendi dalında da otomotiv sektöründe ART ayna ürün grubunda faaliyetlerini Türkiye’de en ön sıralarda devam ettirmektedir.

ART Yönetim Kurulu Başkanı Bekir ARTAR şunları söyledi;

Şuan 3. yılımızda bugüne kadar pek çok yeniliğe ve başarıya imza atarak sektörde öncü ve iyi bir konuma, bayilerimizin yardımı ve destegi ile geldik. Kuruluşumuzdan bu yana üretime aralıksız devam ederek ülkemizin ekonomisine ve geleceğine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Elde ettiğimiz başarılar güzel, fakat daha iyiye gitmek için daha çok çalışacağız. ART markasının şuan Türkiye marketinde edindiği kalite ve hizmet konusundaki iyi repütasyonu duymak bizim için çok sevindirici. Her geçen gün daha kaliteli,  daha iyi  hizmet ve daha geniş ürün yelpazesi ile ürün grubuna hitap etmeye çalışıyoruz. Umarım gelecekte bu durum, çalışmalarımız, çalışanlarımız ve bayilerimiz sayesinde daha iyiye gidecektir. Şuan için hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla hareket ettiğimizi söyleyebilirim.

Bize şuan sadece çalışmak ve bu yolda birlikte yürüdügümüz bayilerimize ve kişilere teşekkür etmek düşer. Umarım gelecekte hep beraber, ülkece, bu yolda bizimle birlikte devam eden herkes daha iyilere ulaşır.

ART firması 2014 yılının agustos ayında İstanbul’da kurulmuş ve o günden bugüne otomotiv yenileme pazarında dikiz aynası kapı kolu ürün gruplarında üretici konumunda hizmet vermektedir.

Attachment

Yorum Yap

*