Maysan Mando Bayilerinden Prag Çıkarması

                     

              Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan Maysan Mando, ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, ‘Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında her yıl, dünyanın farklı lokasyonlarında bir araya getirmeye devam ediyor…

Maysan Mando, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren ve şirketin bugünlere gelmesinde büyük katkıları bulunan tüm bayilerini, Çekya’nın başkenti Prag’da bir araya getirirken, 4 gün süren buluşmada; 2017 yılı genel değerlendirmesi, 2018 hedefleri ve önerileri, yeni projeler ve yeni referanslar masaya yatırıldı. Organizasyonda ayrıca bayiler için havalimanında Hummer marka Limuzinler ile karşılama, Ordu BMP (Tank) – AK37 askeri tüfek ile atış deneyimi ve Vltava Nehri tekne turu gibi keyifli geçen etkinliklere de imza atıldı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, şirkete büyük katma değer sağlayan ve ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayileri için çeşitli organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.

Maysan Mando, ‘Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında tüm bayilerini her yıl, dünyanın farklı lokasyonlarında bir araya getirirken, bu doğrultuda kısa süre önce, Orta Avrupa ülkesi Çekya’nın başkenti Prag’da, son derece keyifli geçen bir organizasyon daha gerçekleştirdi.

5-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ‘Prag Bayi İletişim Toplantısı’nda, Türkiye’nin dört bir yanındaki Maysan Mando bayilerinden temsilcilerle birlikte 42 kişi yer alırken, organizasyona Prag Intercontinental Otel ev sahipliği yaptı.

Bayiler İçin Kapsamlı Program

4 gün süren buluşmada; bayilerin yorucu geçen yılın stresini bir nebze de olsa atmaları ve birliktelik ruhunu pekiştirmeleri için Maysan Mando tarafından son derece kapsamlı ve titiz bir program hazırlandı.

Havalimanında Hummer marka Limuzinler ile karşılanarak, panoramik şehir turu yapan Maysan Mando bayileri, Ordu BMP (Tank) – AK37 askeri tüfek ile atış deneyimi yaşarken, ayrıca Prag şehrinin ortasından süzülen Vltava Nehri’nde de tekne turu yaparak, Prag’ı farklı açılardan görme keyfini doyasıya yaşadı.

Ayrıca Maysan Mando, misafirlerine özel nostaljik tramvay ile şehir turu ve U Pavouka Restaurant’ta (Ortaçağ gecesi konseptli dans ve görsel show) eşliğinde Gala Yemeği de gerçekleştirdi.

Yeni Projeler ve Hedefler Paylaşıldı

Maysan Mando tarafından düzenlenen ‘Prag Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında; 2017 yılı genel değerlendirmesi, 2018 hedefleri ve önerileri, yeni projeler ve yeni referanslar da masaya yatırıldı.

 

Düzenlenen toplantıda, binek ve ticari araçlar için Maysan Mando’nun yeni referanslarının tanıtımı da yapılırken, yaklaşık 76 farklı araç 219 farklı referans yayınlaması paylaşıldı.

Ayrıca Maysan Mando tarafından 2018 yılında yapılacak ARGE çalışmaları ile 2019 yılına eksiksiz ürün gamı ile girme hedefi de bayilere aktarıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, yeni OEM projesinin (Fiat Doblo) Kasım 2017 itibariyle devreye gireceğini ve farklı OEM projelerinde de fizibilite çalışmalarının devam ettiğini belirtirken Türkiye Aftermarket tarafında ise satış adetlerinin 8 yıl içerisinde  %253 büyüme gösterdiğini ve bu üstün başarıda bayilerin büyük katkısı olduğunu söyledi.

Bayilerle İletişimi Güçlü Tutuyoruz

Satış&Pazarlama Departman Müdürü Sevinç Bilgin Bozyaka, Maysan Mando olarak 2017 yılında gerçekleştirdikleri yurtiçi saha çalışmaları ile 19 farklı ilde, 3.150 noktanın ziyaret edildiğini ve yıl sonuna kadar 1.000 farklı noktayı daha ziyaret etmeyi hedeflediklerini belirterek, en önemli paydaşları olarak gördükleri bayilerle, güçlü ve sürdürülebilir iletişim faaliyetlerine odaklandıklarını kaydetti.

Sürekli iyileştirme ve gelişim kültürüyle hareket eden Maysan Mando’nun, mevcut bayi ağını daha da geliştirerek, daha fazla kişiye ulaşması ve küresel düzeydeki müşteriler için yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemesi adına, tüm Maysan Mando ailesine büyük sorumluluklar düştüğünü de vurguladı.

Ülkemize ve Sektöre Katkı Sağlamayı Sürdüreceğiz

Toplantıda konuşan Maysan Mando Satış & Pazarlama Kısım Müdürü Artun Baran da Maysan Mando için son derece başarılı ilerleyen bir yılı geride bırakmaya hazırlandıklarını belirterek, Türkiye’de yerleşik 27 bayi ile yıllardır devam eden güçlür işbirliklerinin, ilerleyen süreçlerde artarak devam edeceğine inandığını kaydetti.

2017 yılı gerçekleşmesi beklenen Türkiye aftermarket kapanış adedinin 1.300.000 olduğunu belirten Baran, 2018 Türkiye aftermarket satış hedefini ise 2.000.000 adet olarak belirlediklerini vurgulayarak, bayilerden aldıkları güçle birlikte, ülkemize ve sektöre katma değer sağlayacak çalışmalara tüm hızıyl2a devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz Mesajı

 2017 yılında, Maysan Mando’nun global ölçekte büyük işlere imza attığını anımsatan Anıl Yücetürk, inovatif ve katma değerli ürün geliştirmeye devam ederek, ülkemize ve sektöre katkı sağlayacak çalışmalar neticesinde, tüm bayilerle birlikte Maysan Mando’yu emin adımlarla geleceğe taşıyacaklarının altını çizdi.

Anıl Yücetürk toplantıda, ‘Sizlerle birlikte çok daha güçlüyüz’ mesajını da vererek, bayilere duyduğu inancı bir kez daha yüksek sesle dile getirdi.

Son derece verimli geçen toplantılarda Anıl Yücetürk, 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da hep birlikte önemli çalışmalar gerçekleştireceklerine inandığını belirterek, bu çerçevede üretmeye ve katma değer yaratmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Öte yandan, ‘Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında Maysan Mando bayileri, Avrupa’nın önemli kültür başkentlerinin başında gelen Prag’da, 4 gün süresince bol

bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Maysan Mando’nun Bayileri ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu Prag seyahatinde Basın mensubu olarak firmamız Yedek Parça Dergisi’ni tercih ettiği için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Attachment

Yorum Yap

*