Martaş Otomotiv Automechanika İstanbul’a Damgasını Vurdu!

 

5-8 Nisan tarihleri arasında 12. kez düzenlenen Automechanika İstanbul organizasyonuna,  Otomotiv Aftermarket Sektörünün Lider Kuruluşu Martaş Otomotiv damgasını vurdu.

  1. Hall’de 250 mt2’lik yeni alanında boy gösteren Martaş Otomotiv, 4 günlük fuar sonunda yerli ve yabancı yaklaşık 2000 misafir ağırladı. Hem yurt içinden hem de yurt dışından ilginin oldukça yoğun olduğu Martaş standında gerçekleşen aktiviteler, standa olan ilgiyi arttırdı.

2018 itibariyle Dünya çapında bağımsız otomotiv yedek parça pazarının önde gelen dağıtıcılarının en büyük ve en başarılı ticari işbirliklerinden biri olan ATR ile yollarını birleştiren Martaş, fuarın ilk günü ATR ile iş birliğini bir lansman ile duyurdu.

Yoğun ilgi gören Martaş Otomotiv – ATR İş Birliği Lansmanı sonunda kutlanan, Martaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp’in sürpriz doğum günü kutlaması eğlenceli görüntüler ortaya çıkardı.

Diğer firmalardan farklı olarak müşteri odaklı bir organizasyon yapısının benimsendiği konusuna vurgu yapan Martaş Otomotiv Genel Müdürü ve OSS Genel Sekreteri Ziya Özalp ‘Biz bir çözüm ortağıyız!’ ifadelerini kullandı.

Martaş Hakkında: ‘Bir parçanız da biz olalım’ sloganıyla yola çıkan Martaş Otomotiv; binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1980 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Martaş, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmıştır.

 

Attachment

Yorum Yap

*