Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi

Würth’ün yeni nesil KENA® bionics formüllü Araç İçi Tazeleme Spreyi, klima tesisatına bağlı havalandırma kanallarında ve araç iç mekanında bakteri ve mantarlar nedeniyle oluşan rahatsız edici kokuları güvenli şekilde yok eder.İçeriğindeki antibakteriyel gümüş iyonları kokuların yeniden oluşmasını engellerken, aynı zamanda alerjik reaksiyonlara karşı da koruma sağlar. Ürün, uzun süre kalıcı tazelik kokusu verir.Tesisatta ve araç içinde herhangi bir demonte işlemi gerektirmeyen ürün, her araç tipinde aynı şekilde uygulanır. Küçük ambalajlı ve kullanışlıdır. Würth Araç İçi Tazeleme spreyi AOX ve silikon içermez, su bazlıdır. 100 ml aerosol kutuda sunulan ürünün kullanım şekli son derece kolaydır. Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanır. Aracın kliması kapatılıp, havalandırma iç sirkülasyon konumuna getirilir. Fan en soğuk ayarda ve maksimum seviyede çalıştırılır. Sprey kutusu araç içinde merkezi bir noktaya yerleştirildikten sonra püskürtme düğmesine basılır. Kutu içeriği birkaç saniye içinde kendi kendine tamamen boşalır. Uygulama sırasında yaklaşık 10 dk. kapılar kapalı tutulur. İşlem tamamlandıktan sonra araç içi iyice havalandırılır.

Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Başkanı Mustafa İduğ, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4’lük azalışı göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi.

Ege Otomosdasdasdastiv Derneği (EGOD) Başkanı Mustafa İduğ

Otomotiv sektörünün Türkiye toplam ihracatının son 5 yılın en yüksek oranına ulaşmasını aldatıcı olarak değerlendiren Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Başkanı Mustafa İduğ, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4’lük azalışı göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi. Piyasalarda da sıkıntıların olduğunu ifade eden İduğ, peşin ödemelerin tercih edilmesi gerektiğini, uzun vadelerden kaçınılmasının yararlı olacağını kaydetti.Parite farkları düzelmeli,son olarak 2016’da Avrupa Birliği’ne ihracat rakamlarının yeniden büyüme trendine geçeceğini anlatan İduğ, Türkiye’de üretim artışları olacağını öngörüyoruz. Dövizdeki parite farklarını düzelttiğimiz takdirde bu seneki rakamlar daha iyi çıkacak” diye konuştu.Almanya’daki krizi fırsata dönüşebiliriz,toplam ihracat rakamlarının düşüş trendine girmesinin çok tehlikeli olabileceğinin altını çizen İduğ, “Tüm sektörlerde olduğu gibi otomotiv sektöründe de bir durma ve gerileme baş gösterdi. Dünya otomotiv piyasasındaki baş döndürücü gelişmeler ve Almanya merkezli yaşanan skandallar bizi farklı noktalara sürükleyebilir. Yapacağımız atılımlarla bunu fırsata dönüştürebiliriz” dedi.Yan sanayi yüzde 13 daraldı,bu dönemde özellikle otomotiv yan sanayiinde faaliyet gösteren firmaları uyaran İduğ, yüzde 13’lük daralmayla ve 716 milyon dolarlık dış satış gerçekleştiğini söyledi. Küçülmelerin bir an evvel sonlandırılması için mali önlemler alınmasının önem arz ettiğini ifade eden İduğ, “Kur farkına çok dikkat edilmeli. Müşterilerin krizden etkilenme risklerine karşın ödemelerde peşin alımların payı yükseltilmeli. Uzun vadelerden kaçınılmalı” dedi.

 

 

 

Yorum Yap

*