Sesinizi Duyurmaya İddialıyız

Sanasasawwwwwwyi Sitelerinde Dergi Dağıtımına Devam Ediyoruz

Her ay olduğu ve olacağı gibi bu ayda dergimizin farklı illerde, farklı sanayi sitelerinde dağıtımını yaptık. Amacımız dergimizi, her ay farklı illerde, sektörle ilgili her noktaya ulaştırmak.
Bu ay, Marmara Bölgesi ağırlıklı olarak dağıtım gerçekleştirdik. Öncelikle otomotiv sanayinin hareketli olduğu Bursada’ki sanayi siteleri, sonrasında Kocaeli sanayi siteleri ve son durak olarakta İstanbul sanayii sitelerine dağıtımını dağıtım aracımız ile gerçekleştirdik.Ayrıca kargo gönderimi ile tüm Türkiye’deki büyük yedek parça sektörü temsilcilerine ve dağıtımcılarına kargosunu gerçekleştirdik.

Bundan sonraki sayılarımızda da sanayi sitelerindeki dergi dağıtımımız devam edecek. Çünkü yedek parçanın en çok kullanıldığı, ivme kazandığı yerler olan sanayi siteleri, gerek tamir gerekse servislerin oto yedek parça konusunda en çok ihtiyaç duyulan noktaları. Orijinal olsun, yan sanayi ürünü olsun yedek parçaların en çok bulundurulduğu alanlar olduğundan dergimizin de bu noktalarda yer alması bizim için ve dergimizde bulunan firmalar için bir gerekliliktir. Bu sebeple de oto sanayi sitelerinde, bundan sonrada dağıtım gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Attachment

Yorum Yap

*