Alman Otobüsçünün de Tercihi Temsa

TEMSA, yurt içi otobüs pazarındaki başarısını yurt dışında da devam ettiriyor. TEMSA, Avrupa’da taşımacılık sektöründe hizmet veren tecrübeli firmalardan 9’una 14 araçlık teslimat gerçekleştirdi.

TEMSA’nın Almanya ofisi tarafından gerçekleştirilen satışlarda araçları TEMSA Almanya Genel Müdürü Umut Kamay teslim etti. Araçları alan firmalar arasında 6 Alman şirketinin yanı sıra 2 Avusturya, 1 de İtalyan şirketi bulunuyor.

Geniş ürün gamı ile tercih TEMSA

TEMSA,  Alman firmalarından Barbis Reisen, Müller Reisen, Taxi Meier, Grötsch Reisen, Villing Omnibus Reisen, Schmitt Reisen Avusturya firmaları Bösch Reisen, Meidl Reisen ve Milanolu operatör AutolineeAschdamini S.r.l.’ye teslimatlar gerçekleştirdi.

2007 yılından beri faaliyet gösterdikleri Almanya’nın zorlu otobüs pazarında 800 araçlık bir kapasiteye ulaştıklarının bilgisini veren TEMSA Almanya Genel Müdürü Umut Kamay,      “Otobüs için ‘key market’ olan Almanya’da başarılı olduğunuzda diğer ülkelerde zaten birçok kapının size açıldığını görebilirsiniz.  Son yaptığımız teslimatlarda da bunu görmek mümkün. Teslimatları gerçekleştirdiğimiz, sektöründe tecrübeli otobüs firmalarından 6’sı Alman, 2’si Avusturya, 1’i de İtalyan şirketi. TEMSA’nın Almanya ofisinde satışını yaptığımız araçlar ağırlıklı olarak HD 12, HD 13, MD 9C ve MD 9LE oluyor. Bu pazara yönelik ürün gelişimlerini de sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte öncelikle Almanya pazarındaki araç sayımızı 1000’li adetlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Otobüslerimizin işletim sürecinde sunduğu avantajlar, üst düzeydeki iç konfor müşterilerimizin büyük beğenisini topluyor ve yeni yatırımlarda tercih ediliyoruz” dedi.

Firmalar da TEMSA yatırımı yapmaktan memnun

Araçları teslim alan firma yetkilileri de TEMSA’nın müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunduğunu, işletim sürecinde otobüslerin sorunsuz hizmet verdiğini belirttiler. Firma yetkilileri satış sonrası hizmet sürecinde TEMSA’nın müşteriyi memnun eden kaliteli bir yapıya sahip olduğunu ifade ettiler.1456491006_MU__LLER_REISEN_delivery_749x600

1456491013_BARBIS_REISEN_delivery_800x5081456491010_TAXI_MEIER_Delivery_800x533

 

 

Yorum Yap

*