Mutlu Akü INTERACTIVE MEDIA AWARDS Tarafından 2015 Yılının En İyisi Seçildi

Türkiye akümülatör sektörünün lideri Mutlu Akü’nün internet sitesi, Interactive Media 1459167700_MutluAku_OdulAwards (IMA) tarafından 2015 yılı “Transportation” kategorisinde “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldü.

Her yıl farklı kategorilerde birçok katılımcının yer aldığı dijital dünyanın en prestijli ödüllerinden Interactive Media Awards (IMA) 2015 yılı sonuçlarını açıkladı. Mutlu Akü, uluslararası arenada internet sitelerini teşvik ve desteklemek amacıyla kurulan Interactive Media Awards (IMA) tarafından ‘Transportation’ dalında ödüllendirildi.

İnternet sitelerinin tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik ve kullanıcı dostu olması gibi kriterler çerçevesinde değerlendirilerek verilen ödül dünya çapında büyük öneme sahip.

İnternet sitelerinin ödüllendirildiği yarışmanın jüri üyeleri dünyaca ünlü markaların temsilcilerinden oluşuyor. Aralarında American Express, Cadbury Schweppes, CNN Money, Conde Nast, Deutsche Bank, Microsoft, New York Times, Ogilvy & Mather, Time Warner ve Verizon Business gibi uluslararası markaların yer alığı jüri her yıl en iyi siteleri ödüllendiriyor.

 

Yorum Yap

*