Chassis Brakes International Avrupa İnsan Kaynakları Yöneticileri Bursa’da Buluştu

1460114933_toplanti_salonu_foto_800x534Chassis Brakes International’ın Avrupa lokasyonlarında faaliyet gösteren insan kaynakları yöneticileri, düzenlenen organizasyon kapsamında Bursa’daki üretim tesislerini ziyaret etti.

Chassis Brakes Türkiye İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Öneyman’ın karşıladığı heyet, gün boyunca CBI Bursa’daki yapılanma ve süreçler hakkında detaylı bilgi sahibi olurken, sabah saatlerinde yönetim kadrosunun katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ardından, katılımcılara yönelik Üretim, Bakım ve HSE Müdürü Orhan Atlama’nın önderliğinde bir fabrika turu yapıldı.

 

 

CBI Avrupa İnsan Kaynakları yöneticileri olarak organizasyona; Drancy fabrikasından İK Direktörü (Merkez) Maelle Chouadra, Angers fabrikasından İK Yöneticisi Cedrine Lepage, Wroclaw fabrikasından İK Yöneticisi Renata Giewartowska, Abrantes fabrikasından İK Yöneticisi Ana Oliveira ve Buelana fabrikasından İK Yöneticisi Sara Quevedo katılım gösterdi.

“CBI Bursa’ya Övgü”

Gün boyunca CBI Bursa tesislerindeki üretim ve organizasyonel işleyiş hakkında bilgi sahibi olan katılımcılar, çalışanlarla da yakından ilgilenirken, Bursa’daki yapılanmanın kalitesinden de övgüyle bahsetti.

CBI Avrupa İK yöneticilerinin Bursa buluşması, workshop uygulamalarıyla sona erdi.

1460114933_turk_bayragi_onunde_foto_800x534

 

 

 

Yorum Yap

*