Berner Türkiye 10. Yılına Büyük Coşkuyla Girdi!

BRN 747

Otomotiv ve inşaat sektörlerinde Avrupa’nın önde gelen uzman tedarikçisi Berner, bu sene Türkiye’de 10. yılını kutluyor.

2006 yılında otomotiv sektörüne hizmet vermek üzere Türkiye pazarına giren Berner Grubu, 2013 yılı itibariyle geniş ürün gamı, gittikçe büyüyen kadrosu ve müşteri portföyü ile ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri haline gelen inşaat sektörüne de hizmet vermeye başlamıştır. Bu yıl sayıları 200’ün üzerine çıkacak saha ekibiyle ülkenin hemen her yerinde müşterilerine doğrudan hizmet sunan Berner, 10. yılına köklü değişimlerle hızlı bir başlangıç yaptı.

BRN 1652

 

Geçtiğimiz hafta sonu tüm Berner Türkiye Ailesinin Antalya’da bir araya geldiği Kick Off toplantısında açılış konuşmasını, kariyerinde otomotiv ve savunma sanayi alanlarında önemli uluslararası başarılara imza atarak, Ocak ayı itibariyle Berner Türkiye Genel Müdürü olarak göreve başlayan Uygar Eti yaptı. Konuşmasında tamamlanan yılı değerlendiren ve yeni dönem hedeflerine değinen Eti; “aile ve takım olmanın” başarıdaki önemini vurguladı ve yakın gelecekte başlanacak stratejik dönüşüm programı hakkında bazı ipuçları verdi. 2015 yılını başarıyla tamamlayan Berner satış ekibi toplantının devamında ödüllerine kavuşurken, tüm ekip Yonca Lodi’nin de sahne aldığı gala yemeği organizasyonu ve birlikte yapılan grup etkinlikleriyle yeni mali yıla yüksek motivasyon ve heyecanla bir arada girdi.
Berner Hakkında

1957 yılında Almanya’nın Künzelsau kasabasında kurulan Berner Grubu, Avrupa genelinde otomotiv ve inşaat endüstrilerinin en büyük tedarikçilerinden biridir. Bünyesinde bu sektörlere yönelik endüstriyel kimyasallar, dübel sistemleri, bağlantı elemanları, akülü, elektrikli ve havalı el aletleri, kontrol ve ölçü cihazları başta olmak üzere birçok ürün yer almaktadır. Avrupa genelinde 26 satış merkezi, Asya’da ise 2 üretim tesisi bulunmaktadır.

Berner Türkiye, 2006 yılından beri, otomotiv ve inşaat sektörlerinde uzmanlaşmış yaklaşık 173 saha ve 52 merkez çalışanı ve geniş ürün gamı ile Türkiye pazarında hizmet vermektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için:
Nazlı Gizem Er

T: +90 216 593 07 81

F: +90 216 593 20 92

gizem.er@berner.com.tr
info@berner.com.tr
www.berner.com.tr

Yorum Yap

*