Delphı Automechanıka İstanbul’daydı

Delphi Automechanika İstanbul’daydıIMG_3449_rev01

Türkiye’de 15. yılını kutlayan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Automechanika İstanbul’daki standında frenden ön takıma, araç elektroniğinden motor yönetimine, arıza teşhisten dizel test cihazlarına kadar uzanan satış sonrası ürün portföyünü ve hizmetlerini sergiledi. Özellikle son 2 yılda kaydetmiş olduğu büyümenin ardından bölgenin en önemli OEM ve satış sonrası etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika’da yer alma kararı alan DPSS, etkinlikte mevcut bayi ağı ve bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonelleri ile bir araya gelme şansı buldu.

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye, Bulgaristan, Kafkasya Direktörü, Ş. Reşat Dumanoğlu; “Son 5 yıldır Türkiye pazarındaki varlığımızı güçlü dizel ağımızın yanı sıra dizel dışı yedek parça grubumuzla da destekliyoruz. Uzun bir aradan sonra Automechanika katılım kararımızda etkili olan unsurlardan biri yedek parça ürün gamımızı otomotiv profesyonelleri ile paylaşmaktır. İstikrarlı büyümemize önemli katkısı olan dizel dışı yedek parça ağımızı bu yılki Automechanika katılımımızla genişletmeyi bekliyoruz” dedi. Beklentileri doğrultusunda son derece olumlu bir fuar geçirdiklerinin altını çizen Dumanoğlu, fuarın sadece Delphi markalı ürünler için değil; Delphi’nin arıza teşhis ve dizel test cihazları grubundaki markası olan Hartridge için de Türkiye ve bölge ülkelerde olumlu fırsatlar sağladığını belirtti.
IMG_3784

 

IMG_3177

Delphi Hakkında

Delphi Otomotiv, binek ve ticari araçlar pazarına, araçların daha güvenli, daha çevre dostu ve daha teknolojik donanımlı olabilmesi için çözümler sunan dünyanın lider teknoloji firmalarındandır. Dünyanın en büyük 25 otomotiv orijinal parça üreticisinin en büyük tedarikçilerinden biri olan Delphi, merkezi Gillingham, İngiltere’de olmak üzere; 44 ülkede ana teknik merkez, üretim alanı ve çok sayıda müşteri destek hizmet birimi ile varlığını sürdürmektedir. Dünyanın önde gelen satış sonrası tedarikçilerinden olan Delphi’nin, 2015 yılı global cirosu 15,2 milyar dolara ulaşmıştır.

44 ülkede 160.000’i aşkın çalışanı bulunan Delphi’nin, ikisi İzmir’de ve biri Bursa’da olmak üzere toplamda üç fabrikasında 5.000’i aşkın  çalışanı bulunuyor.

Daha detaylı bilgi için lütfen http://www.delphiautoparts.com adresini ziyaret ediniz.

Hartridge’in tüm markalar için kullanılabilen Common Rail enjektör test cihazı IFT-200

IMG_2936

Delphi’nin tüm markalar için kullanılabilen Common Rail enjektör fonksiyon test cihazı YDT-35

IMG_3271

Attachment

Yorum Yap

*