SHELL RIMULA TANITIM TURU 18 İLDE 4000 SÜRÜCÜYLE BİR ARAYA GELECEK

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de madeni yağ pazar liderliğini 2015 yılında da sürdüren Shell&Turcas 7 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında ağır vasıta sürücülerine yönelik 18 ildeki 19 noktayı kapsayan bir tanıtım turu düzenliyor.1462950596_Gorsel_2

Shell & Turcas, Shell Rimula’nın gelişmiş motor koruması ve verimlilik artışı sağlamayı amaçlayan yeni Ekstra Dinamik Koruma Teknolojisi hakkında sürücüleri bilgilendirmek; yenilenen ürün ambalajlarını tanıtmak ve onlara uzun yolculukları arasında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla yaklaşık 1 ay sürecek bir tanıtım turuna başlıyor.

Sürücülere tanıtılacak olan Shell Rimula sentetik yağlarının ambalajının yeni tasarımında, Shell PurePlus Teknolojisi’nin Shell’in Uyumlu Katık Teknolojisi ile birleştirilerek geliştirilen Dynamic Protection Plus Teknolojisi ön plana çıkıyor. Bu teknolojiler, tüm hava şartlarında kusursuz koruma ve daha uzun motor ömrü sağlamaya yönelik; uzun yağ değişim aralıkları ve yakıt tasarrufunu da beraberinde getiren bir ürün ortaya çıkarıyor. Ürünün sağladığı bu faydalar, uzun vadede ağır vasıta sahiplerinin maliyetlerini azaltmaya yardım ediyor.

Shell Rimula İşini de Korur, Motorunu da” sloganıyla 18 ilde yaklaşık 5000 kilometre katedecek tanıtım turu Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Mersin, Adana, Malatya, Kayseri, Aksaray, Ankara, Samsun, Kastamonu, Düzce, Sakarya, Kocaeli ve Gebze’de sürücülerle buluşacak.1462950596_Gorsel_1

6 Mayıs’ta Pendik Greenpark Otel’de Shell’in madeni yağlar distribütörlerine düzenlenen lansman toplantısı sonrasında distribütör satış ekipleri, distribütör sahipleri ve Shell&Turcas Madeni Yağlar satış ve pazarlama ekipleri uzun bir maratona start verdi.

Ağır vasıta sürücüleriyle 17 kamyon parkında ve 5 yetkili serviste  bir araya gelecek olan ekip yaklaşık 4000 sürücüyle temas kuracak.

Düzenlenecek olan etkinliklere Best FM DJ’i Cem Arslan Gebze, Adana ve Ankara’da katılarak Gazoz Ağacı program yayınını Shell Rimula Tanıtım turu alanında yapacak ve burada sürücülerle keyifli sohbetler gerçekleştirecek.Shell Rimula TIR’ının da yer alacağı özel alanlarda sürücüler ayrıca çeşitli oyunlar, karaoke, langırt gibi eğlenceli aktivitelerle uzun ve yorucu yolculukları arasında keyifli bir mola verecek ve Shell Rimula TIR’ı içerisinde ağır vasıta sürücülerine olası göz rahatsızlıkları hakkında bilgi verilecek.

Müşteriler açısından faydaları:

  • Marka tanınırlığını ve tavsiye etme oranını artıracak şekilde ambalajın ilk görüşte farkına varılması ve tespit edilmesi kolaylaştı,
  • Shell Rimula ürünleri birbirinden daha iyi ayırt edilir hale geldi,
  • Ürünün ana mesajlarının daha görünür olduğu daha ikna edici ve yüksek düzeyde etki yaratan etiket iletişimi sağlandı,
  • Görsel bakımdan daha çekici hale gelen Shell Rimula ürünlerinin seçilmesi ve satılması böylelikle müşterinin ticari faaliyetine destek verilmesi kolaylaştı.

Attachment

Yorum Yap

*