Yakıtta GO kalitesi, şimdi de İstanbul Avrupa Yakası’nda

Selim ŞiperAkaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, birbiri ardına açtığı istasyonlarıyla tüm Türkiye’deki yaygınlığını arttırmaya devam ediyor. İstanbul’daki ilk istasyonunu Anadolu Yakası’nda Kurtköy’de açan GO, dün Gaziosmanpaşa’da açtığı istasyonla kalitesini İstanbul’da Avrupa Yakası’na da taşıdı.

GO_GOP_istasyon acilis (1)Gaziosmanpaşa, Hekimsuyu Caddesi üzerinde yer alan GO İstasyonu’nun 11 Mayıs’ta gerçekleştirilen açılış törenine, Delen Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Delen ev sahipliği yaptı. İpragaz CEO’su Selim Şiper ile Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıra GO ve İpragaz yönetimi de açılış töreninde geniş bir kadro ile yer aldı.GO_GOP_istasyon acilis (3) 

GO’nun güçlü ve emin adımlarla büyümeye, yeni nesil istasyon zincirini genişletmeye devam ettiğini belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “GO, İpragaz’ın yarım asrı aşan köklü geçmişinde olduğu gibi sağlıklı ve güçlü büyümesine aralıksız devam ediyor. Küresel standartlarda özgün bir marka olarak, getirdiği yenilikler ve ayrıcalıklarla, o da alanında öncülük ediyor, pazara hareket getiriyor” dedi.

Ürün ve hizmet açısından sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra GO’nun yapı ve sistem olarak da fark yarattığına dikkat çeken Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da, “GO, yeni nesil yakıt istasyonları ile Türkiye akaryakıt sektörüne yeni bir soluk getirdi. Müşteri memnuniyeti açısından bunun en somut örneklerinden biri, hızla yükselen GO CARD’lı sayısı ve yoğun kullanım oranlarıdır. GO’nun ortaya koyduğu performans, katkı ve başarıların bayilerimiz açısından örneğini de, bu istasyon olarak verebilirim. Zira bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni nesil yakıt istasyonu, Delen Group bünyesindeki üçüncü GO istasyonudur” şeklinde konuştu.

Eyüp Aratay


Osman DelenGO_GOP_istasyon acilis (2)

Delen Group bünyesinde Şanlıurfa’da da iki GO istasyonu bulunduğunu vurgulayan Osman Delen de, “1976’dan bu yana İpragaz’la birlikteyiz. 40 yıl önce tüplü bayi olarak başlayan ve karşılıklı büyük bir memnuniyetle sürdürdüğümüz bu birlikteliğimizi bugün üçüncü GO istasyonumuzla perçinliyoruz. Keşke bu işbirliğini başlatan rahmetli babam da burada olsaydı ve bu onuru, bu gururu bizlerle paylaşabilseydi. İpragaz ve GO gibi büyük bir ailenin bir üyesi olmaktan, böylesine değerli ve önemli markalarla birlikte iş yapmaktan ve uzun soluklu bu işbirliği neticesinde onlarda da memnuniyet yaratmaktan Delen ailesi ve şahsım adına duyduğum gurur ve onuru da buradan paylaşmak istiyorum” dedi.

GO_logo

 

GO_GOP_istasyon acilis (4)

Attachment

Yorum Yap

*