Dayco Yeni Sloganını ve Kimlik İfadesini Açıkladı

Temel motor bileşenleri ve tahrik sistemlerinin global üreticisi, çalışanlar ve müşteriler arasında kimliğini güçlendirecek bir kampanya başlatıyor.

“Move Forward. Always.” Bu basit ama güçlü ifade, otomotiv, endüstriyel vasıta ve satış sonrası ürün ve hizmet sektörleri için lider motor ürünleri ve tahrik sistemleri tedarikçisi Dayco’nun yeni sloganını oluşturuyor. Dayco’nun yeni global marka stratejisinin önemli bir parçası olan yeni slogan, Dayco’nun müşterilerinin başarısına katkıda bulunurken dünyanın hareket etme biçimi iyileştirmeye yönelik taahhüdünü yansıtıyor.

“Dayco olarak, dünyanın hareket etme biçimini her zaman iyileştirme misyonunu üstleniyoruz. Şirketin yeni sloganı ‘Move Forward. Always’ çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve diğer iş ortaklarımızı her zaman geleceğe bakmaya davet edişimizi temsil ediyor,” diyor Dayco Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Brian Wheeler. “Dayco 110 yıldan uzun süredir değişime ayak uydurdu, ama değişimin ayağımıza gelmesini beklemedi. Her zaman kendimizi ileriye bakmaya ve ileri görüşlü olmaya zorluyoruz. Şirketin yeni sloganı da ürünleri, sistemleri, hizmetleri ve müşteri ilişkileriyle dayanıklılığın sınırlarını zorlama kabiliyetini vurguluyor.”

Yeni sloganın duyurulmasıyla birlikte, Dayco şirketin tek bir kuruluş olarak değer yaratmasını da açıklayan yeni bir kimlik ifadesi belirledi. Şirketin paydaşlarına değer sunma amacı, şirketin kimlik ifadesinde de net bir şekilde açıklanıyor: Dayco uzun ömürlü ürünler, sistemler ve ilişkiler oluşturarak dünyanın hareket etme biçimini iyileştirir.

“Dayco’nun kimlik ifadesi, bir karar alma çerçevesi olmasının yanı sıra liderlik platformu görevi de görüyor,” diyor Dayco CEO’su John Bohenick. “Yenilik Yaratma Arzusu, Dayanıklılığın Sınırlarını Zorlama İçgüdüsü, Sistem Dinamiklerine Yönelik Eğilim ve Hizmet Sunma İsteği dahil olmak üzere Dayco’nun dört temel özelliği birlikte ele alındığında, şirketin kimliğini ve değer yaratma potansiyelini tanımlıyor.” 

Dayco marka kimliğini ve pazarlama iletişimleri stratejisini dünya çapında güçlendirmek ve tek Dayco olarak hareket etmek üzere çalışmaya devam ederken, şirketin yeni kimlik ifadesi ve sloganı da birer zorunluluk niteliği taşıyor.

“Dayco hepsi operasyonel mükemmellik temeline dayanan organik kârlı büyüme, coğrafi genişleme, stratejik ortaklık ve kazanımlar ile daha da iyi bir kuruluş haline gelmeye yönelik dengeli bir yaklaşıma sahip. Bu amaçlara ulaşmak için her zaman ileriye gitmeye devam etmeliyiz,” diyerek ekliyor Bohenick.

Dayco Hakkında

Dayco, otomobiller, kamyonlar, inşaat, tarım ve endüstriye yönelik temel motor ürünleri, tahrik sistemleri ve hizmetler için araştırma, tasarım, üretim ve dağıtım alanında global bir liderdir.

Dayco’nun sağladığı katkılar, insanların bir yerden bir yere ulaşması, ürünlerin nakledilmesi, ekinlerin toplanması ve altyapıların inşası açısından son derece önemlidir. Şirket sözlerini tutarak, her zaman zamanında sonuç sunarak ve ne gibi engellerle karşılaşırsa karşılaşsın yoğun bir hizmet bağlılığı duyarak uzun süredir benimsenmiş değerler doğrultusunda faaliyet gösterir. Dayco, yüz yılı aşkın süredir her virajdan daha güçlü ve daha akıllı bir şekilde çıkarak zorlukların üstesinden gelmiştir.

Dayco uzun ömürlü ürünler, sistemler ve ilişkiler oluşturarak dünyanın hareket etme biçimini iyileştirir. Move forward. Always.

Dayco 18 ülkede 50’den fazla konuma ve 4500’ü aşkın çalışana sahip.

Dayco ile ilgili daha fazla bilgi için Şirketin www.dayco.com adresindeki web sitesini ziyaret edin.  

Attachment

Yorum Yap

*