NSK Group ailesi tarafından düzenlenen ‘Açık Kapı Aile Şenliği’nde birlik ve beraberlik görüntüsü sergiledi.

  • NSK GROUP AİLESİ ŞENLİKTE BULUŞTU…
  • NSK GROUP AİLESİ BİR ARAYA GELDİ…
  • NSK GROUP İCRA KURULU BAŞKANI ÖMER KAZANGİL: GÜCÜNÜ ÇALIŞANLARINDAN ALAN BÜYÜK BİR AİLEYİZ…

BURSA – NSK Group çalışanları geleneksel hale gelen 3. Açık Kapı Aile Şenliği’nde bir araya geldi. NSK Group’un tüm yöneticilerini, çalışanları ve ailelerini bir araya getiren şenlikte birlik ve beraberlik örneği sergilendi.

ROTA markası ile ticari araçlar, zirai traktörler, iş makinaları ve özel araçlar için rot, rotbaşı, rotil, komple rot, rot mili, V çeki kolu, bugi kolu ve tamir takımı gibi direksiyon ve süspansiyon sistemleri üreten NSK Group, bu kez iş yoğunluğunun stresini atmak için bir araya geldi. NSK Group ailesi tarafından düzenlenen ‘Açık Kapı Aile Şenliği’nde birlik ve beraberlik görüntüsü sergiledi.

Şenlikte konuşan NSK Group İcra Kurulu Başkanı Ömer Kazangil, ‘NSK Group, gücünü çalışanlarından alan büyük bir aile. Bugün bu büyüklüğümüzü bir kez daha gösteriyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımıza ve en önemlisi bu yoğun iş temposunda onları yalnız bırakmayan ailelerine, teşekkür ediyoruz. Şirket olarak bugüne kadar koyduğumuz hedeflere sizlerle ulaştık ve ulaşacağız” dedi.

Bursa Karacabey’de bulunan NSK Otomotiv Fabrikası bahçesinde 29 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleştirilen ve NSK Group kurucusu Nurettin Kazangil başta olmak üzere ailenin diğer kuşak temsilcilerinin yanı sıra Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü’nün de iştirak ettiği şenliğe yaklaşık 650 kişi katıldı. NSK Group’un İstanbul’da bulunan çalışanları ise 2 hafta önce yine 3. Açık Kapı Aile Şenliği kapsamında Polenezköy’de yaklaşık 100 kişinin katılımı ile gerçekleşmişti. 2 şehirde yapılan şenlikte tüm çalışanlar aileleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

Çalışanların ailelerinin fabrikayı gezmesi ile başlayan şenlik, farklı oyunlar ve etkinliklerle devam etti.  NSK Group çalışanları aileleri ile birlikte mangalda pişen ızgara çeşitleri eşliğinde büyük bir aile olmanın keyfini doyasıya yaşadılar.

Şenlikte ayrıca NSK Group bünyesindeki kaizen çalışmalarında başarılı olanlar plaketle ödüllendirildiler.halat cekme cocuklar_yumurta_tas_ma cocuklar_cuval_yar_smas_ kaizen_odulu_alanlar_toplu_fotograf nsk group yonetimi

Attachment

Yorum Yap

*