Akülerin Kralı EAS, profesyonelleri Boğaz’da ağırladı

051465285710_Hakan_Y__ld__r__m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 yılı aşkın tecrübesiyle Akülerin Kralı EAS; ticari araç kullanıcılarının, ağır vasıta sürücülerinin ve profesyonellerin yanında olmaya devam ediyor. ‘Yolların krallarına Akülerin Kralı EAS yakışır’ sloganıyla yola çıkan EAS Akü’nün, yenilenen marka kimliği ve konumlandırma çalışmaları bu kez profesyonellerle İstanbul Boğaz turu eşliğinde paylaşıldı.

 

Türkiye’nin köklü kurumlarından İnci Holding’in grup iştiraklerinden İnci GS Yuasa, birbirinden güçlü akü markalarıyla araçların kalbinde ve sürücülerin yanında yer almaya devam ediyor. Sektörün ihracat lideri İnci GS Yuasa, EAS markası için yapılan çalışmaları İstanbul’da düzenlediği relansman etkinliğinde filo satış yöneticileri ve Türkiye genelindeki ana bayileri ile paylaştı.

 

1465285790_EAS_Ak___Relansman_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Boğaz turu eşliğinde gerçekleşen etkinliği değerlendiren İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım: “Filo yöneticileri ve iş ortaklarımız ile EAS markamızı yeni yüzüyle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Markamızın yenilenen logosunu, marka kimliğini, ürün gamını ve stratejilerini paylaştığımız relansman etkinliğimizde değerli dostlarımızla birlikte hoşça vakit geçirme imkanı bulduk. EAS’ın zorlu yol koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla ticari araç sürücülerinin güvenilir yol arkadaşı ve profesyonellerin tercihi olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun ve yorucu yol koşullarının başarıyla üstesinden gelen ağır vasıta sürücülerimiz bizim için yolların kralı ve ‘Yolların krallarına Akülerin Kralı EAS yakışır’ sloganıyla yolumuza devam ediyoruz. İnci GS Yuasa olarak işimizde daima müşteri yönetimi mükemmelliği ilkesini ön planda tutarak hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

1465285788_EAS_Ak___Relansman_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EAS Akü yenileme çalışmaları kapsamında detaylı bilgi veren Yıldırım, “Relansman etkinliğimiz öncesinde EAS Akü ürün gamımızı profesyoneller, ticari araç kullanıcıları ve ağır vasıta sürücülerine yönelik olarak güncelledik; ürünlerimizin performansını ve sunduğu faydaları bu doğrultuda yeniden ele aldık. 1 ay boyunca, 8 ilde gerçekleştirdiğimiz Roadshow aktivitesi ile yaklaşık 10.000 ağır vasıta sürücüsü ile birebir temas kurduk. Relansman ile birlikte, ‘Uzatılmış kullanım ömrü garantisi’ uygulamasını hayata geçirdik. Ürünümüzün dayanıklılığını vurgulamak ve yolların krallarının yanında olmak hedefiyle başlattığımız uygulamamız, 2 yıllık garanti kapsamında bulunan fakat 2 yıldan daha az sürede değişimi talep edilen EAS markalı ticari kullanım akülerimizin geri kalan garanti süresinin iade edilmesini kapsıyor” dedi.

 

EAS Akü’nün yenilenen kimliği ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve hizmet tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren yaygın bayi ve servis ağı aracılığı ile alınabiliyor.

 

İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında

Temeli 1952 yılında atılan İnci Holding’in önemli iştiraklerinden  İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu. 1984 yılındaki kuruluşunun hemen ardından 1985 yılında araç üreticileri ile ilk çalışmalarına başladı. 2009 yılında Akü sektöründe ilk Ar-Ge merkezini kuran firma, 2010 yılında sektöründe ilk TURQUALITY belgesini aldı. İnci Akü, yıllık hazırlanan İstanbul Sanayi Odası (İSO) 500, Türkiye’nin ilk 500 sanayi şirketi sıralamasında 2006’dan bu yana her yıl yer almaktadır. Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından her yıl açıklanan ‘ilk 1.000 ihracatçı’ sıralamasında 2005 yılından bu yana yer alan İnci Akü, 2014 yılında bir önceki yıla göre 17 sıra birden yükselerek  ‘sektörünün ihracat lideri’ ünvanını korumuştur. 2014 yılında da her yıl olduğu gibi çok sayıda ödüle layık görülen İnci Akü, Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance’in “Türkiye’nin En Değerli Markaları” listesinde ilk 100 arasında marka değerini arttırarak yerini aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin, 2014 yılında ilk kez düzenlediği İnovaLİG yarışmasında, başvuru yapan 400  şirket arasından “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde ‘Birinci’ oldu.

İnci Holding’in öncü şirketlerinden, sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Manisa’da 2 üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış Ofisi bulunuyor. 2010 Temmuz ayında temellerini attığı Manisa’daki 2. tesis, Türkiye’nin ilk BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikalı üretim tesisi olma özelliğine sahip.

İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro ve İnci Battery markalarıyla üretim yapan firma, yurt içinde  80 ana bayi, 150 Enerji Uzmanı, 3.500 perakende satış noktası ve 210 yetkilendirilmiş  servisi ile tüketiciye ulaşıyor. Ayrıca yurtdışında güçlü distribütör ağıyla, 4 kıtada 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapıyor.

İnci Holding Hakkında: Temelleri Cevdet İnci tarafından 64 yıl önce atılan, ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayi olmak üzere beş farklı sektörde faaliyet gösteren İnci Holding’in bugün 2400 çalışanı ve 9 şirketi bulunuyor. Son 10 yıldır her sene ortalama yüzde 15 büyüyen İnci Holding, Akü ve jant üretimiyle otomotiv yan sanayi sektörünün yanı sıra lojistik, otel ekipmanları ve geri kazanım sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. Yatırımları ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayinde gerçekleşen İnci Grubu ürünlerinin yüzde 67’ını 80’den fazla ülkeye ihraç ediliyor. “Cumhuriyetin 100’üncü yılında dünyada ilk binde olmak” vizyonuyla yoluna devam eden ve kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. www.inciholding.com

GS Yuasa Hakkında: Genzo Shimadzu tarafından 1917 yılında kurulan Japon akü şirketi GS ile Shichizaemon Yuasa tarafından 1913’te kurulan Yuasa şirketlerinin birleşmesi sonucu 2004 yılında, GS Yuasa kurulmuştur.     GS Yuasa bugün dünyanın lider akü üreticilerinden biri konumunda olmakla birlikte, Japonya ve Uzak Doğu’da Pazar lideridir. Şirket 2005 yılında Hindistan’da Tata Grubu ile, 2007 yılında Mitsubishi ve 2009 yılında da Honda ile ortaklıklar yapmış, bugün dünya üzerinde 36 şirketi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Dev yapısı ile 13 bin 600’ün üzerinde çalışanı istihdam etmektedir.

1465285792_eas_logo_03

Attachment

Yorum Yap

*