‘’Bu Gurur Hepimizin!’’

 

maysan

 

Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan Maysan Mando emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Mart 2015’te 470.000 adet olan satış rekorunu, Mart 2016’da 500.470 adete taşıyan Maysan Mando  tüm zamanların satış rekorunu kırarak yeni bir başarıya daha imza attı.

Seçkin bir bayii ağı ve genişletilmiş ürün gamı ile pazar taleplerine hızlı cevap verebilen Maysan Mando üretim ve satış kapasitesini hep daha ileriye götürmek  için çeşitli yatırımlar yaparken kendisiyle olan yarışını da devam ettirmeyi sürdürüyor.

Üretimdeki kapasite artışının yanı sıra yoğun saha çalışmaları, yalın üretim uygulamaları ve genişletilmiş ürün gamı sayesinde her geçen yıl farklı alanlarda yeni rekorlar kırmaya devam eden Maysan Mando köklerini daha derinlere salarak Türkiye’nin yüz akı olmaya devam ediyor.

Hyundai, Renault, Kia, Mercedes-Benz, Ford Otosan, BMC, Anadolu Isuzu, Otokar, Temsa, FNSS, Saf Holland, Daimler AG gibi önde gelen OEM (Ana sanayi) üreticilerinin de  ilk tercihi olan Maysan Mando kendi pazarında mihenk taşı olarak yoluna devam ediyor.
Sektörde başarılı olmanın formülünü şirketin kuvvetli politikasından geldiğini savunan Maysan Mando Genel Müdürü Anıl YÜCETÜRK ard arda gelen rekorlarla ilgili “Kendini geliştirmeye adayan ve inovasyona  çok önem veren Türkiye’nin köklü ve tanınmış markası olarak Maysan Mando’nun başarısı aslında tesadüf değil, müşterilerimize her zaman daha fazlasını sunma ilkesiyle hareket ediyoruz, ekip olarak bu ilke etrafında birleşmiş bir yapımız ve çalışma azmimiz var. Hepsi bir araya gelince ortaya bir gurur tablosu çıkıyor. Bu açıdan baktığımızda  yönetimimizden bayilerimize, çalışanlarımızdan, tedarikçilerimize ‘’bu gurur hepimizin’’diyebiliriz.” dedi.

 


IMG_5355 IMG-20160407-WA0006 IMG-20160407-WA0014

 

 

 

Attachment

Yorum Yap

*