DÜNYANIN EN BÜYÜK RULMAN ÜRETİCİLERİNDEN…

 

logoNTNSNR

                     1916 yılında kurulmuş olan SNR rulmanları, 1946 yılından 2007 yılına kadar 61 yıl boyunca Renault bünyesinde firmanın ihtiyacı olan Teker, Şanzıman, Süspansiyon rulmanları, Aks ve Aks kafası üretimini yapmıştır. 2007 yılında Japon menşeli NTN ile birleşmesinden sonra bünyesindeki 78 fabrika, 97 satış ofisi, 21.000 çalışan ve 6 Ar-Ge merkeziyle Dünyanın en büyük rulman üreticileri arasında yerini almıştır. Bugün otomotiv sanayii yanı sıra Havacılık, Tarım, Demiryolu, Demir-Çelik endüstrisi gibi ileri teknoloji gerektiren bir çok sektöre de hizmet vermektedir.

Lojistik Üssü

Fransa’nın  Annecy şehrinde 27 000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Lojistik merkezimizden Yenileme Pazarı için günlük 40 ton ve 7 000 farklı ürün sevkiyatı yapılmaktadır. 

Otomotiv OEM ve Yenileme Pazarı için üretimimizde bulunan ürünler

Aks ve aks kafası,

Amortisör Tabla Rulmanları ve Kitleri,

Şanzıman Rulmanları,

Alternatör ve Triger Rulmanları ve Kitleri

Krank Kasnakları,

Teker Rulmanları ve Kitleri,

Direksiyon Kutusu rulmanları,

Debriyaj Rulmanları,

Klima Rulmanları’dır.

Orijinal Ekipman Garantisi

Firmamızın hızlı gelişimi 3 ana unsur sayesinde olmaktadır,

  • Ürün yelpazesinin genişliği,
  • Müşterilerimiz ile yakın ilişki
  • Yenilikçi hizmetler

Müşterilerimize daima kendi fabrikalarımız da üretilen orijinal ürün kalitesini sunma konusunda büyük çaba içinde olmuşuzdur. Müşterilerimizle olan yakınlığımızı yeni TechScaN’R Mobil uygulaması ile birlikte arttırıyoruz. Bu uygulama sayesinde ürünün kutusu üzerindeki etiketi akıllı telefon vasıtasıyla taratarak ürün hakkında daha detaylı teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.

NTN-SNR’ın güçlü OEM pazarı göz önüne alındığında, Avrupa, Asya yada Amerikan araç parkı olsun çok geniş bir ürün yelpazesini siz değerli tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

Araç üreticileri tarafından NTN-SNR, Teker ve Amartisör Tabla Rulmanı ( Şase Bölmü), Debriyaj ve Şanzuman Rulmanı ( Güç Aktarım Bölümü), Gergi ve Avarare Kasnak Rulmanları ( Motor Bölümü ) gibi ürünlerde ana tedarikçi olarak seçilmektedir.

Bunun yanı sıra NTN-SNR özellikle motor ve süspansiyon alanlarında, faaliyetlerini genişletmek için çok yönlü bir uzman olarak konumunu kullanmaktadır. Küresel ölçekte müşterilerimiz ile yakın ilişkimiz vasıtasıyla iş ortaklarımız geniş ürün çeşidi ve ürün bulunabilirliğinden faydalanmaktadırlar.

Bu çalışma, garaj sahipleri ve toptancılar ile yürütülen tanıtım ve eğitim faaliyetleri gibi yerel düzeyde somut halini alır.

Yenileme Pazarı için özel olarak geliştirilen parçalar orijinal ürünlerin test edildiği ekipmanlar ile test edilmektedir. Firmamızın bünyesinde OEM departmanı için çalışan bir çok ArGe mühendistimiz aynı zamanda Yenileme Pazarı içinde yoğun olarak çalışmaktadır.  “Orijinal Kalite”  kavramını vurgulmak için araç sahiplerine her bir ürün grubu için motor için performans, şasi için güvenlik ve güç aktarım için güvenilirlik sözü verilmiştir.

Güvenlik Markamızdır

Şasi grubunda 2,000 ürünle NTN-SNR Yenilenebilr  Pazar’a Teker Rulmanı KIT’leri, Fren Disk KIT’leri ve Süspansiyan KIT’leri olarak en geniş çeşidi sunmaktayız.

Avrupadaki Güçlü Konum

  • Avrupa’da en çok satılan ilk 10 araçta araç üreticilerinin ilk tercihi NTN-SNR

NTN-SNR Motor Bölümü,  motorun zamanlama ve aksesuarları için Avrupa araç pazarının %97’sini karşılayan 3.000 referanslık  mükemmel ürün yelpazesi ile aracın performansına katkıda bulunmaktadır.

Attachment

Yorum Yap

*