ADAGROUP Yöneticileri Değerlendirme – Motivasyon Toplantısı için Buluştu

IMG_6645Otomotiv yedek parça sektörünün lider toptancılarından Dinamik Otomotiv, 2016 yılının ilk yarısını değerlendirmek ve motivasyon sağlamak için Crowne Plaza Asia’da toplandı. Toplantıya Türkiye genelinde 12 şubenin satış ve lojistik müdürlerinin yanı sıra genel merkezden çeşitli departmanlardan katılımlar ile toplam 54 yönetici iştirak etti.

Toplantıya YK Bşk. Yrd. Adem Tülümen’in açılış konuşmasıyla başlandı. Adem Tülümen konuşmasında Dinamik Otomotiv’in vizyonu ve gelecek perspektifi üzerinde durdu. Şeffaf, adil ve mütevazı bir yönetim anlayışını benimsediklerini vurgulayan Adem Tülümen, başta yöneticiler olmak üzere tüm çalışanların bu hususlarda hassas davranmalarını rica etti.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Selami Tülümen, müdürleri birer işveren vekilleri olarak niteleyerek işin sahibi gibi çalışma yapılmasını bu duygunun başta çalışanlarımız ve müşterilerimiz olmak üzere her alanda hissedilmesinin sağlanmasını ve konuya gereken önemi vermelerini rica etti. 

Toplantıya Bölge Satış Müdürleri;  Depo Yöneticileri; Pazarlama Uzmanları; İhracat, İthalat, Bilişim, Satınalma, Muhasebe, Finansman, İnsan Kaynakları, İdari işler Müdürleri ve Üst yönetim katılmıştır.

Toplantı sürecinde ele alınan konular; işimizi nasıl geliştirebiliriz yani çalışanlar olarak işimizi nasıl daha iyi yapabiliriz, müşterilerimize hizmeti taşırken nasıl daha fazla müşteri memnuniyeti oluşturabiliriz, iletişimde ve ilişkilerde tüm paydaşların katkısını ve mutluluğunu nasıl geliştirebiliriz sorularının yanıtları aranmıştır. Katılımcıların tamamı toplantıda söz alıp görüşlerini paylaşmıştır. Ayrıca zamanı daha iyi kullanmak adına geliştirme önerilerini yazılı olarak yönetime göndermeleri talep edilmiştir.

Toplantının ana amacı yılın ilk yarısının değerlendirilmesi olmakla birlikte şirket içindeki hedef, vizyon ve iş yapma tarzımızın tüm şirket çalışanları tarafından benimsendiğinde daha güçlü olacağımızın, buna yönetim olarak inandığımızı ve bu şekilde davranışımızı her çalışanımızın benimsemesi ve uygulamasını sağlayıncaya kadar gereken önem ve önceliğin verileceğini Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tülümen ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Tülümen konuşmalarında paylaşmışlardır.

Toplantıya davet edilen ve 23 yıl kesintisiz olarak Satış Temsilciliğinden ve Genel Müdürlüğe kadar şirketin çeşitli kademelerinde görev yapan,  şirketin gelişiminde yer alan Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Topal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür edilmiş, bundan sonraki çalışma hayatında mutluluklar ve başarılar dilenmiştir.

Toplantı tüm çalışanlara teşekkür edilerek, yeni hedeflere ve başarılara ulaşmak için güç birliği içinde çalışma arzusunun devamına olan inancın paylaşılması ile tamamlanmıştır.

IMG_6198

NEWS.UPLOAD_IMAGEnew.2eb1d667-221e-414f-b1fe-6a3283e5b52c

NEWS.UPLOAD_IMAGEnew.7c209782-37db-42f7-865d-e27fd8de0838

NEWS.UPLOAD_IMAGEnew.15793339-5c4b-4276-941d-c7d7d313de72

Attachment

Yorum Yap

*