TRW, “Gerçekten Orijinal” Kampanyası İle Fren Diski Ürün Grubunda Mükemmel Uyumu Yakalıyor

trw

 

Neuwied, ALMANYA – TRW, “Gerçekten Orijinal” multimedya kampanyasının bir sonraki aşamasını hayata geçirdi. Bu defa dikkatleri üzerine toplayan ürün grubu TRW’nin pazar lideri konumundaki fren diski programı oldu.

“Gerçekten Orijinal” kampanyasının bir önceki aşaması olan Direksiyon ve Süspansiyon Kampanyası, YouTube’da bir ay içerisinde 1,2 milyon kez izlenerek bir rekora imza attı. Bu sayede TRW’nin halihazırdaki fren, direksiyon ve süspansiyon parça ve sistemlerinden oluşan lider “Köşe Modülü” tedarikçisi konumu daha da güçlenmiş oldu.

 

TRW Aftermarket Pazarlama Direktörü Ben Smart multimedya kampanyasıyla ilgili şunları söyledi:” Kampanyanın bu aşamasında OE’den gelen bilgi ve birikimimizi kullanarak fren disklerinde performans ve emniyet arasındaki mükemmel uyumu nasıl elde ettiğimizi anlatıyoruz.”

“Gerçekten Orijinal” kampanyasının bu aşamasında TRW Şanghay Ürün Müdürü ve bir Çay Tiryakisi olan Kitty Zhu yer alıyor. İster fren diskleri üzerinde çalışıyor ister Çin’e özgü bir çay seremonisi yapıyor olsun, Kitty yaptığı her işin mükemmel olması için uğraşıyor.

Bu kampanyada TRW’nin emniyet, üretim ve test alanındaki mükemmelliyetçiliğine ilave olarak tüm araç sınıflarına hitap eden geniş kapsamlı fren diski ürün gamına dikkat çekiliyor

TRW, hem Orijinal Ekipman hem de Bağımsız Yenileme Pazarı için her yıl 12 milyonun üzerinde fren diski üretiyor. Sektöründe inovasyon lideri olan TRW, en son teknoloji fren diski ürün gamı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunuyor.

TRW, bir süre önce korozyona ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılığı arttırılan Siyah Boyalı Diskleri geliştirdi. Bu diskler hem sektörde bir ilk olma özelliğine sahip hem de tam boyalı disklere kıyasla daha çevre dostu. Ayrıca bazı TRW diskleri VCR kağıt içerisinde paketleniyor. Diskin yüzeyinde koruyucu yağ olmadığı için temizliğe gerek kalmıyor. Bu da teknisyenler için daha hızlı montaj anlamına geliyor. TRW’nin yüksek performanslı araçlar için ürettiği Yüksek Karbonlu Diskler ise çok yüksek sıcaklığa maruz kaldığında bile deforme olmazken daha iyi performans sunuyor.

Fren diski ürün gamında daha fazla emniyet sunan ABS sensör halkalı ve tekerlek rulmanlı fren disklerinin yanı sıra ürün gamına en son eklenen ve yüksek performanslı araçlara hitap eden çift bileşenli fren diskleri de yer alıyor.

Ben Smart sözlerini şöyle sonlandırıyor:” Gerçekten Orijinaller’in kişisel deneyim ve uzmanlığından faydalanarak disklerimizi fren sisteminin tamamıyla uyum içerisinde çalışacak şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Bu kampanya, OE’nin gerçekten ne anlama geldiğini hatırlatarak ona adeta yeniden hayat veriyor.”

Distribütöründen son tüketicisine kadar dağıtım zincirinin tamamına hitap eden bu kampanya Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa’da hayata geçti.

Kitty’nin hikayesini https://www.trwaftermarket.com/tr/frendiskleri adresinden izleyebilirsiniz.

ZF, güç aktarma organları ve şasi teknolojilerinin yanı sıra aktif ve pasif güvenlik teknolojisinde de küresel liderdir. 15 Mayıs 2015 tarihinde TRW Automotive’i satın alan ve aktif ve pasif güvenlik teknolojisi bölümü olarak bünyesine entegre eden şirket, yaklaşık 135.000 çalışanıyla 40 ülkede yaklaşık 230 noktada temsil edilmektedir. ZF, 2015 yılında 29,2 milyar Avro ciro elde etti. ZF, gelecekte de yenilikçi ürünlerle başarılı olmak için her yıl cirosunun yaklaşık yüzde beşini (2015: 1,4 milyon Avro) araştırma ve geliştirmeye ayırıyor. ZF dünya genelinde en büyük otomotiv tedarikçilerden biridir.

ZF Services ve TRW Aftermarket, ZF sistemlerinin Yenileme Pazarı kapsamındaki yetkinliğini tutarlı bir biçimde devam ettirmektedir. Entegre çözümler ve tam ürün portföyü ile Yenileme Pazarı organizasyonları kullanım ömürleri boyunca araçların ilk günkü performans ve verimliliklerini korumalarını sağlar. Köklü ürün markaları, dijital yenilikler, özelleştirilmiş ürün ve hizmetler ve dünya çapındaki hizmet ağının bir araya getirilmesi ZF’yi rağbet gören bir iş ortağı ve Küresel Yenileme Pazarı’nın iki numarası konumuna getirmiştir.

TRW Aftermarket Hakkında

TRW Aftermarket, ZF’in Aktif ve Pasif Emniyet Sistemleri bölümünün bir parçasıdır ve Küresel Yenileme Pazarı’nda lider ‘Köşe Modülü’ parçaları (fren, direksiyon ve süspansiyon) tedarikçisidir. İş bu teklifi; Bağımsız Yenileme Pazarı ve resmi OEM ağları için bakım, tanılama, eğitim ve teknik destek ile desteklemektedir. Daha fazla bilgi için, bkz.: www.trwaftermarket.com.

trwww

Attachment

Yorum Yap

*