Brands Medya ”Yedek Parça Dergisi” ekibi olarak Automechanika Frankfurt fuarında yerimizi aldık.

 


YEDEKPARCA LOGOSUUUUluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar Fuarı (Automechanika), Frankfurt’ta kapılarını açtı.

Fuar bu yıl katılımcılar açısından önemli bir büyüme kaydetti. Messe Frankfurt tarafından düzenlenen fuarda, 305 dönümlük alanda 76 ülkeden 4 bin 820 katılımcı firma, otomotiv sektörüne ilişkin yedek parça ve aksesuarları alanında en yeni ürün ve hizmetlerini sergiledi. Fuara, bu yıl Türkiye’den 264 firma katıldı.

Dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı olarak kabul edilen Automechanika, yedek parça, araç sistemleri, tamirhane ekipmanları, kaporta ve boya, araç yıkama ile otomotiv alanındaki en son yenilikleri ön plana çıkardı. Fuarda otomobil yedek parçalarının yanı sıra son trend aksesuar ürünleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Brands Medya ‘’Yedek Parça Dergisi’’ ekibi olarak katılımında bulunduğumuz bu önemli fuarda standımızla fuardaki yerimiz aldık. Katılımcı firmalar ve markalar için hazırladığımız fuarla ilgili bilgilerin yer aldığı özel sayımızda, fuar alanının girişlerinde katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak ulaşmasını sağladık.

Önümüzdeki fuarlarda tekrar görüşmek dileğiyle, hoşçakalın…

almanya 2-almanya

Attachment

Yorum Yap

*