İKİLER OTOMOTİV ( FILTORQ ) ”YENİ FABRİKASI İÇİN” GÜN SAYIYOR

 

filtorq-logo-sonYaklaşık 27 ülkeye ihracat yapan Filtorq Filter, Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde yapımı süren yeni fabrikasına taşınmak için gün sayıyor. Filtorq Filter, 2016 yılı son ayında üretimini yeni fabrikasına taşımayı planlamaktadır.

 

Yeni fabrikamız ve mevcut üretime ilave olarak son teknolojiye uygun makine parkurumuzla sektöründe daima gelecek plânlamasıyla siz değerli iş ortaklarımızla ilerlemek gururunu yaşamaktan onur duyacağız.

Ana faaliyet alanlarımız;

Hava Filtreleri Yağ Filtreleri Yakıt Filtreleri Hidrolik Filtreleri

 Filtorq Filter

Ailesi olarak müşteri ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün ilerleyen teknolojiye katkı sağlamak ve tüm teknolojik gelişmeleri fi r m a m ı z a uyarlayarak büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Çardak Özdemir

Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 42.500 m2 alanda başlangıç olarak 22,000 m2 kapalı alanı faliyete geçecek yeni fabrikamızla artan kapasitemiz ve deneyimli teknik kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekte, üretimimize üst düzey kalite anlayışı getirmek için çalışmaktayız. Filtorq Filter kaliteye önem veren, yenilikçi, güven ve deneyimi bir arada sunan, en önemlisi sîzlerin beklentilerini memnuniyete çevirmeyi ilke edinmiş bir firmadır.

Ülkemizin ilerlemesi ve vatandaşlarımızın hayat standartlarının daha iyi bir seviyeye gelmesi İçin ülke imalat ve üretiminin büyümesinin şart olduğuna ve bu büyümenin olması için olmazsa olmazının eğitim olduğuna Filtorq Filter olarak inanmış bulunmakta olup bu yolda hem sektörümüz hem de firmamız İçin önemli bir adıma imza atmış bulunmaktayız.

DERGİ REKLAMI SON YAYIN3.ay3.cdrİkiler Otomotiv Filtre İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. iştiraki olan Filtorq Filter 43 yıllık mazisine yeni başarılar eklemeye olan büyük inancı doğrultusunda yeni üretim tesisinde yurtiçi/yurtdışı müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak ayrıca ileride yeni kapasite artımı ile ilgili sonuçlanması muhtemel yeni fırsatlara doğru vargücü ile çalışmaya devam edecektir.

www.filtorq.com.tr          www.ikilerotomotiv.com

 

 

Attachment

Yorum Yap

*